<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > קרין ולייקו מונתה לסמנכ"לית מכירות של NetSuite בחברת NetCloud

קרין ולייקו מונתה לסמנכ"לית מכירות של NetSuite בחברת NetCloud

קרין ולייקו-

קרין ולייקו

קרין ולייקו (46) מונתה לסמנכ"לית מכירות של מערכת פתרונות הענן נטסוויט (NetSuite) בחברת נטקלאוד (Netcloud), הנציגה הרשמית של נטסוויט בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר. בתפקידה תהיה קרין אחראית על ניהול מערך המכירות בארץ של סט פתרונות נטסוויט העולמית, תחום בו פועלת נטקלאוד מזה שמונה שנים. לקרין ידע וניסיון רב בעולם ה-ERP והיכרות מעמיקה של תהליכים עסקיים וטכנולוגיה.

בעשרים השנים האחרונות מילאה קרין ולייקו תפקידי ניהול פרויקטים, ניהול פעילות עסקית וניהול מכירות. בתפקידה האחרון הייתה סמנכ״לית מכירות מערכות ERP בחברת אקסיומה, והובילה לצמיחה משמעותית של המכירות. היא בעלת תואר ראשון בהנדסה תעשיה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

אמיר עומרי ואייל גרייפנר – מנכ"לים ובעלים משותפים של נטקלאוד, אמרו: "אנו שמחים על הצטרפותה של קרין ולייקו להנהלה הבכירה של החברה. קרין מביאה איתה ניסיון רב ומוכח בניהול מכירות, והבנה עמוקה של הצורך במעבר לעולמות הענן של מערכות ERP. אנו בטוחים כי היא תתרום רבות לתנופה העסקית שלנו ולגידול מספר הלקוחות בארץ".

אודות נטקלאוד

נטקלאוד(NetCloud)  הוקמה בשנת 2006 ומספקת שירותי יישום, פיתוח והטמעה של מערכת נטסוויט (NetSuite), שלאחרונה נרכשה על-ידי אורקל (Oracle) תמורת 9.3 מיליארד דולרים במזומן – הרכישה השנייה בגודלה מבין יותר מ-100 הרכישות של ענקית ה . IT לנטקלאוד ניסיון רב במגוון רחב של המודולים של המערכת, אחריות בלעדית על הלוקליזציה של המערכת מול רשויות המס בישראל, ומגוון רחב של פתרונות משלימים אשר פותחו במהלך השנים על ידה. נטקלאוד מספקת שירותי נטסוויט למעל 80 לקוחות נטסוויט בישראל ובפריסה עולמית, ומלווה את לקוחותיה משלב המכירה ועד היישום והתמיכה בצורה מקצועית ונאמנה. נטסוויט הינה מערכת פתרונות בענן הכוללת יכולות מובנות של ERP, CRM, , eCommerce BI אשר נותנים מענה לצרכים של ארגונים, החל מחברות קטנות עם מספר משתמשים ועד חברות גלובליות עם מספר גדול של סניפים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות