<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > עוז לוי מונה ל-CTO  ב- Matrix BI

עוז לוי מונה ל-CTO  ב- Matrix BI

Oz Levyעוז לוי, 32, מונה ל- CTO ב-Matrix BI. במסגרת תפקידו יוביל לוי את התחום הטכנולוגי של החברה, הכולל הקמתן של פעילויות אסטרטגיות בעולם ה Big Data והענן.

כמו כן,  לוי יסייע בפיתוח ובהחדרה של טכנולוגיות חדשות בתחום ה-  BI וה-  Big Dataעבור מגוון הפרויקטים והפתרונות המיושמיםעל-ידי Matrix BI וכן יוביל את יישום והטמעת פרויקטי ה-Big Data על גבי שירותי הענן של Amazon (Amazon Web Services) הניתנים במסגרת השותפות של מטריקס עם AWS.

בתפקידיו הקודמים שימש לוי כיועץ בכיר וארכיטקט פתרונות BI והיה שותף לתכנון וליישום של עשרות פרויקטי BI מורכבים בארץ ובעולם. לוי הצטרף למטריקס BI לפני שלוש שנים עם רכישתה של חברת  HighView, אשר פעילותה היוותה את התשתית של אגף הפרויקטים של החברה.

אודות Matrix BI

חברת  Matrix BI, מהווה חלק מקבוצת  מטריקס ומתמחה בפיתוח ויישום פתרונות מובילים בתחום ה- BI. החברה מספקת ללקוחותיה מעטפת פתרונות ושרותי BI  מנוהלים, מענה שלם ומקצועי לצורכי ה- BI  בארגון, תוך שימור הידע הארגוני ומינופו.

Matrix BI מציעה את קשת השירותים וההתמחויות הרחבה ביותר בתחום, במודלים עסקיים אטרקטיביים המשקפים תועלות תפעוליות משמעותיות עבור הארגון. החברה מתמקדת במתן פתרונות בתחומי שיפור ביצועים עסקיים, פורטלי BI, פתרונות וויזואליזציה מתקדמים, פתרונות אנליטיים לניתוח מידע, פתרונות אינטגרציית מידע מתקדמים ומימוש יישומים עסקיים בתחומי הפיננסים, שירות לקוחות, שיווק ומכירות, ניהול סיכונים ורגולציה.

אודות מערכת ITnews

נגישות