<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > Cybonet מינתה את גרהם מקנטייר למנהל אזור אירופה והמדינות הנורדיות

Cybonet מינתה את גרהם מקנטייר למנהל אזור אירופה והמדינות הנורדיות

גרהם מקנטייר

גרהם מקנטייר

חברת Cybonet, ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מינתה את גרהם מקנטייר (Graham Mcintyre) למנהל ערוצי המכירות באזור אירופה והמדינות הנורדיות. מקנטייר מביא עימו ניסיון של למעלה מ-15 שנה בניהול ערוצי מכירות, ובכלל זה עבודה עם חברות דוגמת HP ו-IBM. בתפקידו האחרון שימש מקנטייר כמנהל ערוצי המכירות שלSoftware  GFI.

במסגרת עבודתו ב-Cybonet ינהל מקנטייר את מכירות החברה באירופה ויעסוק בהענקת הדרכה ותמיכה לשותפי ערוצי המכירות של Cybonet, שצפויים להתרחב עם הרחבת קו המוצרים של החברה. מקנטייר יעבוד עם ריסלרים וספקים של שירותים מנוהלים בכדי לסייע להם להרחיב את פתרונות הסייבר, נתח השוק, נוכחות המותג והחשיפה של לקוחותיהם לטכנולוגיות חדשות.

מנכ"ל Cybonet דוד פלדמן, מסר: "צמיחה מתמשכת בשווקי אירופה בכלל ובאזורים הנורדיים בפרט היא אחת העדיפויות האסטרטגיות העליונות של Cybonet. הניסיון הרב של גרהם מקנטייר בתחום יסייע ל-Cybonet להעמיק את חדירתה לשווקי אירופה ולספק להם את פתרונות הסייבר ואבטחת המידע הקיימים והעתידיים שלנו".

חברת Cybonet (לשעבר PineApp) היא ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע. החברה מספקת מענה מקיף לאבטחת דואר אלקטרוני, סינון URL, ניטור מלא ושוטף של רשתות, ובדיקות של פגיעויות אבטחת מידע. פתרונות Cybonet (לשעבר PineApp) מותקנים על גבי יותר מ-3,000 מערכות ומשרתים קרוב ל-40,000 דומיינים של גופים כגון מפעילי טלקום, משרדי ממשלה, ארגונים פיננסיים ועסקים קטנים ובינוניים (SMBs) ב-61 מדינות בעולם. מטה החברה, הפעילה בכל היבשות, ממוקם בחיפה והיא מפעילה משרדים בארצות הברית, בריטניה, צרפת, איטליה, ספרד, רוסיה, דרום אפריקה, הודו והפיליפינים. Cybonet מעסיקה כ-40 עובדים ומגייסת בימים אלה עובדים נוספים על מנת לתמוך בצמיחתה המואצת. בעלת השליטה ב-Cybonet היא קרן דסימה ונצ'רס שבבעלות רוני צארום, המכהן גם כיו"ר החברה.

אתר החברה: www.cybonet.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות