<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אורי בן שמואל מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow

אורי בן שמואל מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow

אורי בן שמואל

אורי בן שמואל

אורי בן שמואל, 37, מונה למנהל מכירות בחברת ServiceNow, מובילה עולמית בתחום של אוטומציה חכמה של תהליכי עבודה בענן. בן שמואל יצטרף לצוות המכירות של החברה בישראל ויטפל בלקוחות קיימים, במגזרים השונים, עם התמקדות בחברות האנטרפרייז. "כחברה אשר מחזיקה היום ב- 40%  מכלל לקוחות האנטרפרייז בעולם, מגיעה להכנסות שנתיות של 1.4 מיליארד דולר, ומתכוונת לשלש סכום זה עד 2020 – יש משקל חשוב גם לפעילות המכירות בישראל" אמרה לימור אפיק, מנהלת אזורית, ServiceNow. "בארץ אנחנו עומדים על שיעור גידול שנתי של 40% במכירות ואורי מצטרף לפעילות המוצלחת שלנו על מנת לבסס ולהגדיל אותה אף יותר."

בתפקידו הקודם נמנה בן שמואל על מובילי תחום מכירות הענן באגף האפליקציות של אורקל ישראל. קודם לכן, היה חלק ממשלחת משרד הביטחון בארה״ב ושם עסק בתחום הרכש עבור יחידות מודיעין שונות. לבן שמואל תואר ראשון במשפטים, עם התמחות במשפט אזרחי כלכלי.

אודות ServiceNow

ServiceNow היא מובילה עולמית בתחום של אוטומציה חכמה של תהליכי עבודה ארגוניים. החברה פועלת בענן ומציעה תוכנה כשירות, המשנה את הדרך בה ארגונים עושים עסקים ומנהלים תהליכים שונים בארגון.  לקוחותיה מתרגמים את המשימות, הפעולות והתהליכים, המתבצעים במחלקות השונות, באופן יומיומי, לרצף פעולות אוטומטי הזורם באופן עצמאי, מתחילת התהליך ועד סופו, תוך ביטול הצורך במיילים או בגיליונות אלקטרונים. החברה הוקמה בשנת 2004, היא מונה 4,800 עובדים ומוכרת ל- 5,200 לקוחות. הסניף הישראלי הוקם ב- 2013 והוא מונה היום למעלה מ- 100 עובדים. לחברה יש למעלה מ- 50 לקוחות בישראל, מכל המגזרים, ביניהם חברות כמו: טבע, פריגו, אמדוקס, נייס, אורבוטק, רדקום, הבנק הבינלאומי, בנק לאומי, בנק דיסקונט, רפאל, פרטנר, נטפים, תנובה, אלעל ועוד. לפרטים נוספים, בקרו ב- www.sericenow.com.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות