<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > גיורא קורנבלאו מונה למנכ"ל חממת טרהלאב ונצ'רס

גיורא קורנבלאו מונה למנכ"ל חממת טרהלאב ונצ'רס

גיורא קורנבלאו, בן 45, מונה למנכ"ל חממת Ventures Terralab ביקנעם, של קרן ההון סיכון Terra Venture Partners. במסגרת תפקידו יהיה גיורא אחראי על כל פעילות החממה,

גיורא קורנבלאו_צילום גלעד בן שץ

גיורא קורנבלאו_צילום גלעד בן שץ

הכוללת בין היתר – פיתוח עסקי של החממה, מיון ובחירת חברות, ניהול וקידום עסקי של חברות הפורטפוליו של החממה. חממת טרהלאב משקיעה בפיתוח טכנולוגיות בתחומי האימפקט מתוכם אנרגיה, מים, בריאות ותחבורה.

לגיורא ניסיון עשיר של 17 שנים בתעשייה בתפקידי ניהול, מתוכם 12 שנים כיזם ומנכ"ל בחברות סטארט אפ מובילות. גיורא בוגר פרוייקט תלפיות, ושירת כטייס F16 בחיל האוויר. לגיורא תואר ראשון בהצטיינות בפיזיקה ומתמטיקה, מהאוניברסיטה העברית ירושלים.

גיורא קורנבלאו מסר: "חממת טרהלאב ונצ'רס מתמקדת בהשקעות ותמיכה בחברות המייצרות טכנולוגיות שמשפרות את העולם ואיכות החיים של תושביו, תוך החזר השקעה לבעלי המניות. בחממה פורטפוליו עשיר של חברות שכבר הוכיחו עצמן טכנולוגית ועסקית. נשמח למצוא חברות מבטיחות נוספות ולצרפן למשפחת טרה. אני גאה להצטרף לצוות טרה, צוות מוביל עם ניסיון עשיר בהשקעות".

אודות קרן טרה ונצ'ר פרטנרס

קרן טרה ונצ'ר פרטנרס הוקמה בשנת 2007 על ידי ד"ר אסטורה מודנה וד"ר הרולד וינר.
הקרן מתמקדת בהשקעות בתחומי האימפקט (אנרגיה, מים, בריאות, תחבורה, ועוד). הקרן מנהלת למעלה מ 60 מיליון דולר ומשקיעה בחברות החל משלב הסיד ועד לשלב הצמיחה וכיום בפורטפוליו שלה 23 חברות בשלבים שונים. לקרן חממה ביוקנעם, המלווה חברות צעירות ומסייעת ליזמים בשלבים הראשונים של הקמת החברה, וזאת בנוסף להשקעה הכספית. למידע נוסף: http://www.terralb.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות