<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > רתם ספיר מונה לסמנכ"ל תפעול ב- Priority Software

רתם ספיר מונה לסמנכ"ל תפעול ב- Priority Software

Priority Software, חברת התוכנה האינטגרטיבית לעסקים הגדולה בישראל, הודיעה על הצטרפותו של רתם ספיר כסמנכ"ל תפעול גלובלי. לרתם ניסיון רב שנים בניהול עסקי ותמיכה בלקוחות בתחום ה ERP. ב-10 השנים האחרונות מילא רתם שורה של תפקידים בכירים בחברת מטריקס. בתפקידו האחרון כיהן כמנהל אגף פתרונות עסקיים ולפני כן, עמד בראש מחלקת טכנולוגיה ופיתוח בחברה. כמו כן, בעברו תפקידי ניהול מגוונים בתחום הנדסת תוכנה, שירות לקוחות וניהול פרוייקטים בחברות כגון Philips Medical, VBS ועוד.

רתם ספיר

רתם ספיר

בתפקידו כסמנכ"ל תפעול בפריוריטי סופטוור,  אחראי רתם על כל תחומי ניהול הפרוייקטים, יישום, IT  ותשתיות ענן ותמיכה טכנית בחברה בחו"ל ובישראל.  רתם הוא מהנדס מערכות מידע, בעל תואר שני במנהל עסקים ותוארB.Sc.  מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

לדברי אנדרס ריכטר, מנכ"ל Priority Software, "אנחנו נמצאים בתנופת צמיחה בארץ ובחו"ל ונערכים על ידי הרחבת כל התשתיות שלנו. רתם מביא איתו ניסיון עשיר בניהול עסקי ותמיכה בלקוחות. אני מאמין כי הצטרפותו תתמוך בהרחבת הפעילות הגלובלית שלנו  ובשימור מעמדנו כמובילי השוק בישראל. אני מאחל לרתם הצלחה רבה בתפקידו החדש".

לדברי רתם ספיר, סמנכ"ל התפעול הנכנס של Priority Software, " אני נרגש להיות חלק מחברה ישראלית, שמצליחה לממש פריצת דרך אמיתית בשוק של ענקים עם מוצר מודרני, גמיש ו scalable שעומד תמיד בחזית הטכנולוגיה. עם הצטרפותי אני שמח למצוא צוות חזק ומקצועי, העומד בפני אתגר של צמיחה מהירה במספר טריטוריות במקביל. אני מאמין שנדע להתמודד עם האתגרים העומדים בפנינו בהצלחה ולתת ללקוחותינו מענה לצרכי המחשוב הארגוניים שלהם, תוך שיפור וייעול מתמיד של תהליכי העבודה".

Priority Software היא חלוצה בתחום פתרונות התוכנה הארגוניים, המציעה חבילת ERP מלאה, אינטגרטיבית וקלה ליישום ולתחזוקה. החזון של Priority הוא להעצים עסקים בכל גודל עם פתרון ניהול מקיף, גמיש ופשוט להגברת הרווחיות והיעילות. כיום, יותר מ 8,000 חברות ב-40 מדינות מסתמכות על הפתרונות של Priority  לניהול יומיומי של הארגון.  כחלק מהמשימה שהציבה לעצמה, להפוך את ה- ERP לקל יותר ולספק חלופה נגישה לפתרונות מורכבים ויקרים,  Priority  מקפידה על חדשנות טכנולוגית, דוגמת תמיכה מלאה במכשירים ניידים ועבודה בענן. הסביבה העסקית של Priority הכוללת עשרות שותפים עסקיים בישראל וברחבי העולם, היא הוכחה נוספת למחויבותה לאספקת מוצרים ושירותים איכותיים ואמינים ברמה הגבוהה ביותר. www.priority-software.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות