<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ליין בס מנכ"ל פאלו אלטו לשעבר מונה ליו"ר הדירקטוריון של דיפ אינסטינקט, החברה הראשונה שמיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר

ליין בס מנכ"ל פאלו אלטו לשעבר מונה ליו"ר הדירקטוריון של דיפ אינסטינקט, החברה הראשונה שמיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר

 

גיא כספי, מנכ"ל ומייסד שותף של Deep Instinct: "זו ברכה גדולה שאדם כמו ליין בס, בעל ידע רחב וניסיון חסר תקדים ומעמיק בענף אבטחת הסייבר, מצטרף אלינו. אני בטוח כי הניסיון של ליין יתמוך בצמיחה של החברה בשנים הקרובות ובהתפתחות שלה לתחומי אבטחת מידע נוספים"

לין בס

ליין בס

חברת Deep Instinct, החברה הראשונה שמיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר, שמחה להודיע היום על מינויו של ליין בס (Lane Bess) לתפקיד חדש – יו"ר מועצת המנהלים. לאחר שהוביל בתפקידי מפתח כמנכ"ל Palo Alto Networks, כמנהל תפעול ראשי ב- Zscalerוכסגן נשיא בכיר ב-Trend Micro, ליין בס מביא עמו שפע של ידע אודות ביצוע שדרוגים מוצלחים בסקטורים התחרותיים העוסקים בחדשנות משבשת בתחום טכנולוגיות האבטחה, אשר משתנה בהתמדה.

ליין בס מצטרף ל-Deep Instinct בשלב מכריע בהתפתחותה של החברה. באמצעות הסבב האחרון של המימון מול משקיעים אסטרטגיים, Deep Instinct תתמקד בהתרחבות ובהצלחה בשווקים בארה"ב וברחבי העולם, במטרה לשמור על התנופה הנוכחית ולהאיץ את הצמיחה. כיו"ר מועצת המנהלים, בס יתרום להגדרת אסטרטגיית החדירה לשוק תוך זיהוי שותפים חדשים ויעדי צמיחה. בתגובה על המינוי, אמר גיא כספי, מנכ"ל ומייסד שותף של Deep Instinct, "זו ברכה גדולה שאדם כמו ליין בס, בעל ידע רחב וניסיון חסר תקדים ומעמיק בענף אבטחת הסייבר, מצטרף אלינו. אני בטוח כי הניסיון של ליין יתמוך בצמיחה של החברה בשנים הקרובות ובהתפתחות שלה לתחומי אבטחת מידע נוספים".

 ליין בס ציין כי, "אני שמח להצטרף לחברת Deep Instinct בשלב זה של התפתחותה. עם הטכנולוגיה החדשנית שלה ועם פוטנציאל הצמיחה הניכר שלה, Deep Instinct ניצבת במקום מושלם שיאפשר לה להגדיר מחדש את האופן שבו אנו מונעים איומים בתחנות קצה במכשירים ניידים, ברשת ובמכוניות. איומים מן הסוג העושה את דרכו אל מעמקי ארכיטקטורת הרשת של החברה, על כל היבטיה. זו חברה עם צוות מוכשר מאוד ובעל ניסיון, ולכבוד הוא לי לתרום להצלחתו".

אודות Deep Instinct

Deep Instinct היא החברה הראשונה המיישמת למידה עמוקה בתחום אבטחת הסייבר. תוך מינוף יכולות הניבוי של הלמידה העמוקה, הפתרון המניעתי, המותקן במכשיר עצמו, אשר פותח ע"י Deep Instinct, מגן כנגד איומים כגון מתקפות אפס ימים ואיום מתמשך מתקדם (ATP), בדייקנות שאין לה מתחרים. חברת Deep Instinct מעניקה הגנה מקיפה, שנועדה להגן בזמן אמת מפני התוכנות הזדוניות הלא מוּכּרות החמקמקות ביותר – בתחנות הקצה, בשרתים ובמכשירים הניידים של הארגון. יכולתה של הלמידה העמוקה לזהות תוכנות זדוניות המגיעות מכל מקור נתונים אפשרי מובילה להגנה מקיפה על כל מכשיר ועל כל מערכת תפעול. משרדיה הראשיים של Deep Instinct נמצאים בתל אביב, ישראל. כמו כן יש לה משרדים בצפון אמריקה – בסן פרנסיסקו שבקליפורניה. לצורך מידע נוסף אודות Deep Instinct, אנא בקרו באתר http://www.deepinstinct.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות