<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > מיכל זילבר מונתה לשותפה ב"רימון כהן ושות'"

מיכל זילבר מונתה לשותפה ב"רימון כהן ושות'"

בימים אלו מנהלת מיכל את קמפיין המאבק של הורי הילדים במחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה

מיכל זילבר

מיכל זילבר

מיכל זילבר מונתה לשותפה בחברת יעוץ התקשורת והאסטרטגיה "רימון כהן ושות'", בבעלותם של רוני רימון ובני כהן. מיכל הצטרפה לרימון כהן לפני כ 3 וחצי שנים, בכדי להקים את מחלקת ההייטק ומאז היא מנהלת את המחלקה יחד עם עידית רוזנברג – שותפה במשרד.  במסגרת תפקידה תמשיך מיכל לנהל את מחלקת ההייטק ולהיות אחראית על הפיתוח העסקי של המחלקה וניהול לקוחותיה. במקביל תנהל תיקים נוספים מתחומי הארגונים החברתיים, עמותות, חינוך ועוד…

למיכל נסיון של למעלה מ 18 שנה בייעוץ אסטרטגי ותקשורתי. במהלכן היא מטפלת וטיפלה  בלקוחות מתחום ההייטק כגון: מעבדות SAP, יאהו ישראל, סמסונג נקסט, אינטל, סטארט אפים וקרנות הון סיכון בנוסף ללקוחות מהתחום הציבורי/חברתי כגון ארגון נשות הדסה, עמותת על"ם, מרכז הארגונים של ניצולי השואה, המסלול האקדמי של המכללה למינהל, המכון הטכנולוגי חולון, ארגון תגלית ועוד…
בימים אלו מנהלת מיכל את המאבק התקשורתי של הורי הילדים במחלקה ההמטו-אונקולוגית בהדסה עין כרם. למיכל תואר ראשון בתקשורת וניהול, מהמסלול האקדמי המכללה למינהל. רוני רימון: "אנחנו גאים לצרף עוד שותפה למשרד. מיכל זילבר היא טאלנטית מעולה, ראשית בתחום לקוחות ההיי-טק, וגם בלקוחות מתחומים אחרים. שחקנית נשמה למען הלקוחות שלה".

"רימון כהן ושות'" היא חברת יעוץ תקשורתי אסטרטגי, יחסי ציבור, ניהול משברים ומאבקים תקשורתיים. החברה עוסקת בייעוץ תקשורתי לגופים עסקיים ממגוון תחומים: גופים עסקיים וציבוריים, עמותות, ארגונים וגופי חינוך, הייטק וטכנולוגיה, גופים משפטיים ומשרדי עו"ד. מייסדי המשרד הם רוני רימון ובני כהן ושותפיה הם ערן יואלס, הדן אורנשטיין, עידית רוזנברג והילה זליגמן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות