<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אינראקטיב מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח של החברה בפתח תקווה

אינראקטיב מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח של החברה בפתח תקווה

Inneractive 2

חברת ההייטק הישראלית אינראקטיב (Inneractive), המפתחת טכנולוגיות פרסום למובייל ואשר נרכשה לאחרונה על ידי RNTS הגרמנית ב-86 מיליון דולר, מגדילה את פעילותה ומכריזה על גיוס עשרות עובדים נוספים למטה החברה ולמרכז הפיתוח בפתח תקווה. החברה מציעה משרות מפתחי IOS, מפתחי תשתיות אוטומציה, מהנדסי DEVOPS, מפתחי ביג דאטה, מפתחי Java Script, מהנדסי Professional Services ועוד.

גיוס העובדים נועד לתמוך בהמשך הרחבת פעילותה של החברה, הפרושה עם מאות עובדים בישראל, בניו יורק, בבייג'ינג, בסן פרנסיסקו ובלונדון, לאחר רכישתה על ידי RNTS הגרמנית. Inneractive מוזגה אל תוך RNTS Media NV, חברת האם של Fyber GmbH הגרמנית לאחר שהאחרונה רכשה את מניות החברה הישראלית בתחילת 2016. החברה ממשיכה מאז לפעול באופן עצמאי כיחידה אוטונומית בתאגיד הגרמני ופיתחה את Inneractive 1פעילותה בישראל בעשרות מונים מאז המיזוג.

אינראקטיב מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות וידאו ו-native במובייל ומאפשרת לנהל בורסת פרסום בזמן אמת המבוססת על טכנולוגית  RTB. אינראקטיב מגיעה ל- 630 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש ב-180 מדינות. לפרטים נוספים על המשרות והגשת מועמדות: http://inner-active.com/careers/

אודות Inneractive

חברת אינראקטיב הישראלית הוקמה בשנת 2007 ע"י זיו אלול ועופר יהודאי. היא מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות וידאו ו-native במובייל. לחברה יש טכנולוגיה המאפשרת לנהל בורסת פרסום בזמן אמת המבוססת על טכנולוגית  RTB. אינראקטיב מגיעה ל- 630 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש ב-180 מדינות. אלול הוא מנכ״ל החברה ואחראי בעיקר על המכירות, הפיננסים, משאבי אנוש ופיתוח, בעוד יהודאי הוא נשיא החברה ויושב בסן פרנסיסקו ואחראי על המוצר והשיווק.

http://www.inner-active.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות