<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > צורית גולן מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש בקבוצת Fyber

צורית גולן מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש בקבוצת Fyber

צורית גולן

צורית גולן

צורית גולן מונתה לסמנכ"לית משאבי האנוש של חברת פייבר (Fyber). גולן תנהל את צוות משאבי האנוש של פייבר, על מאות עובדיה בישראל, בניו יורק, בבייג'ינג, בסן פרנסיסקו ובלונדון ותתמקד בפיתוח אסטרטגי של גיוס, ניהול, שימור וטיפול בצוותי העובדים של החברה ברחבי העולם.

חברת פייבר, אשר נסחרת בבורסה בפרנקפורט, רכשה לפני כשנה את חברת אינראקטיב הישראלית. בחודש האחרון מונה זיו אלול, מייסדה ומנכ״לה של אינראקטיב, למנכ״ל של קבוצת פייבר הבינלאומית כולה. כחלק מתהליך המיזוג, אלול הרכיב הנהלה משותפת שתוביל את הקבוצה כולה. צורית גולן מצטרפת לפייבר ומביאה עימה כ-12 שנות ניסיון בתחום משאבי האנוש, ייעוץ ארגוני, פיתוח ארגוני, ניהול תקשורת פנים-ארגונית, רווחה ועוד. בתפקידה האחרון שימשה כסגנית נשיא למשאבי אנוש ופיתוח ארגוני ב- RR Media(לשעבר RRSat). קודם לכך כיהנה כמנהלת משאבי האנוש העולמית של AudioCodes וכמנהלת משאבי האנוש של אלווריון ואורביט. גולן מחזיקה בתואר במדעי ההתנהגות מהמכללה למנהל, תואר שני בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בן גוריון והינה בוגרת תוכנית "להב" לפיתוח מנהלים באוניברסיטת תל אביב.

אודות Inneractive

חברת אינראקטיב הישראלית הוקמה בשנת 2007 ע"י זיו אלול ועופר יהודאי. היא מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות וידאו ו-native במובייל. לחברה יש טכנולוגיה המאפשרת לנהל בורסת פרסום בזמן אמת המבוססת על טכנולוגית  RTB. אינראקטיב מגיעה ל- 800 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש ב-180 מדינות. אלול הוא מנכ״ל החברה ואחראי בעיקר על המכירות, הפיננסים, משאבי אנוש ופיתוח , בעוד יהודאי הוא נשיא החברה ויושב בסן פרנסיסקו ואחראי על המוצר והשיווק. Inneractive מוזגה אל תוך Fyber NV הגרמנית לאחר שהאחרונה רכשה את מניות החברה הישראלית ב 86 מיליון דולר ב-2016. http://www.inner-active.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות