<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > עדי הייניש מונה למנהל פעילות יחידת הענן CloudZone

עדי הייניש מונה למנהל פעילות יחידת הענן CloudZone

עדי הייניש, קרדיט- ניב קנטור

עדי הייניש, קרדיט- ניב קנטור

עדי הייניש (33) מונה למנהל פעילות CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על כלל פעילויות היחידה, בהן תפעול הפעילות השוטפת, שיווק ומכירות של פתרונות ושירותי היחידה וכן ניהול שיתופי הפעולה שלה. עדי הצטרף למטריקס בשנת 2012 כמנהל תפעול של חטיבת האינטגרציה ותשתיות שתחתיה נמצאת CloudZone. עדי היה שותף מלא להקמתה של היחידה ופעילותה לאורך השנים ותרם רבות להצלחתה של היחידה. עדי מחזיק בתואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה למנהל.

אבי גולדשטיין, מנהל חטיבת אינטגרציה ותשתיות במטריקס אמר: "אנחנו מברכים על הצטרפותו של עדי לCloudZone. עדי מביא איתו ערך מוסף משמעותי ל CloudZone שבא לידי ביטוי בידע נרחב בעולם הענן, ניסיון רב שנתי בתפעול היחידה וניסיון ניהולי חזק. אין לי ספק שעדי יכול לדחוף את היחידה הזו קדימה ולהביאה להישגים נוספים עם לקוחותיה ושותפיה בשוק הענן בישראל ובעולם".

 אודות CloudZone
CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, מספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים, הינהPremier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף Gold של Microsoft Azure ושותף בכיר שלGoogle Cloud Platform  עם למעלה מ-8 שנות ניסיון בתחום. היחידה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה, ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. CloudZone שמה שני דגשים עיקריים, הראשון הינו אופטימיזציה טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר המותאמים לארגון. השני הינו חיסכון משמעותי בעלויות. על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שהיא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מהטכנולוגיות החדשניות ביותר, בעלויות הנמוכות ביותר תוך תכנון נכון ומדויק.   www.cloudzone.io.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות