<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > רונן סרור מונה למנהל מכירות בכיר בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

רונן סרור מונה למנהל מכירות בכיר בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

רונן סרור קרדיט ליאת מנדל

רונן סרור קרדיט ליאת מנדל

רונן סרור (47) מונה למנהל מכירות בכיר (Senior Sales Executive) בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס. במסגרת תפקידו רונן יהיה אחראי על מכירת פתרונות רד האט בקבוצת הקוד הפתוח של החטיבה בדגש על פיתוח עסקי של סל המוצרים החדשניים כגון מוצרי הענן וה-DevOps מבית רד האט. קבוצת הקוד הפתוח בחטיבת התוכנה של מטריקס הינה המפיצה הבלעדית של מוצרי רד האט בישראל מזה כ-13 שנים. במסגרת השותפות מפעילה מטריקס את מרכז התמיכה הרשמי של רד האט בישראל ומטפלת בכ-800 לקוחות אנטרפרייז.

לרונן ניסיון של למעלה מ-20 שנה בניהול מכירות ופיתוח עסקי בשוק האנטרפרייז הישראלי ומאות פרויקטים מרכזיים בעולמות ה-IT. בעבר כיהן רונן כ Major Account Manger בטלדור תקשורת ובחטיבה העסקית  של 012 Smile.

אודות מטריקס

מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות ויישומים ארגוניים בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, הדרכה והטמעה. מטריקס, המעסיקה כ- 8,250 מקצועני טכנולוגיה ו -IT, מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי התוכנה והטכנולוגיה בישראל מזה למעלה מעשור. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס ב- 2016 הגיע ל- 2.544 מיליון ₪ והרווח הנקי ל- 114 מיליון ₪.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות