<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > מינוי בהנהלת חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

מינוי בהנהלת חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

מוטי הדס

מוטי הדס

מוטי הדס (37) מונה לתפקיד סגן מנהל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

במסגרת תפקידו החדש יהיה הדס אחראי על הרחבת פעילות המוצרים של החטיבה לתחומים אפליקטיביים ותשתיתיים חדשים, הקמה וניהול יחידה עסקית חדשה וכן איתור הזדמנויות להרחבת פעולות הליבה בחטיבה באמצעות פעילות מיזוגים ורכישות.

במסגרת תפקידו כסגן מנהל החטיבה, ימשיך הדס להיות אחראי על פעילות הקוד הפתוח במטריקס, נציגת רד האט בישראל , אותה ניהל בחמש השנים האחרונות.

בתקופה זו גדלה פעילות רד האט במאות אחוזים והפכה לסטנדרט בארגוני אנטרפרייז ו ISV’sבשוק הישראלי.

חואן רובר, שעד כה שימש כמנהל מכירות קוד פתוח במטריקס, יקודם וימלא את מקומו של הדס, כמנהל הישיר של אגף הקוד הפתוח במטריקס, בכפוף אליו.

הדס, רב סרן במיל' ביחידה הטכנולוגית (יחט"ל), הנו בעל תואר MBA  במנהל עסקים מהמכללה למינהל בהצטיינות, ו B.A- בכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן.

 

אודות מטריקס:

מטריקס, המעסיקה כ-6,750 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק,פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית,ייעוץ, ,Offshore מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה, ופתרונות חומרה מובילים.

הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרוייקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר, והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים.

עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותיIT  ע"פ סקר BDI.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד – תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת  2013 הגיע ל- 2מיליארד שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל,STKI  מדרגת את מטריקס בראש זו השנה התשיעית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה השישית ברציפות.

אודות מערכת ITnews

נגישות