<
יום שבת , פברואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > תומר פרי. מנכ"ל באינוקום (קב' אמן)

תומר פרי. מנכ"ל באינוקום (קב' אמן)

תומר פרי, צלם: קובי קנטור תומר פרי (38), מונה למנכ"ל חברת אינוקום מקבוצת אמן. בתפקידו הקודם שימש תומר פרי כמנהל פעילות סיטריקס בקבוצת אמן.

לפני הצטרפותו לקבוצת אמן שימש פרי כמנהל תחום מוצרים אסטרטגיים בחברת ארטנט, ולפני כן כסמנכ"ל פיתוח של חברת Miracle Software. תומר הינו בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול, בהתמחות במערכות מידע מטעם שנקר ו-MBA במינהל עסקים, עם התמחות במערכות מידע, מטעם המכללה למינהל.

חברת אינוקום, אשר רכישתה הושלמה בשנה האחרונה, תשמש כחטיבת הפצה של מוצרים טכנולוגיים (חומרה/תוכנה) לתחומי תשתיות ואבטחת מידע בקבוצת אמן.

במסגרת תפקידו כמנכ"ל החברה יוביל פרי את הפעילות וההשקעות בתחום ההפצה כולל פיתוח רשת השותפים, איתור מוצרים חדשים והבאת ערך מוסף ללקוחות החברה בביצוע הטמעות של מוצרים וטכנולוגיותIT   רלבנטיות.

חברת אינוקום מייצגת כיום את החברות: Palo Alto Networks,Good, -Air-Tight. בנוסף, פעילות Citrix המיוצגת ע"י אמן מוזגה לתוך פעילות אינוקום על מנת לרכז את כל פעילות ההפצה תחת אינוקום.

אודות אינוקום

אינוקום מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה, עובדת אינוקום עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות.

אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על-מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

אודות מערכת ITnews

נגישות