<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ד"ר שירה זארי מונתה לתפקיד המנהלת המדעית של תחום רפואת השיניים ב 3M

ד"ר שירה זארי מונתה לתפקיד המנהלת המדעית של תחום רפואת השיניים ב 3M

דוקטור שירה זארי

דוקטור שירה זארי

ד"ר שירה זארי מונתה לתפקיד המנהלת המדעית של תחום רפואת השיניים של איזור מרכז-מזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בחברת M3 העולמית.

בתפקידה החדש, ד"ר זארי תהיה אחראית על פיתוח וניהול רשת קשרי עבודה עם חברות, גופים ומומחים בתחום הדנטלי במרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, בנוסף לתכנון וניהול פרויקטים ואירועים בינלאומיים בתחום.

ד"ר שירה זארי הצטרפה ל-3M ישראל ביולי 2010 כיועצת מדעית ובתפקידה האחרון הייתה המנהלת המדעית של תחום רפואת השיניים בישראל. בשנים האחרונות הובילה שירה תהליכי רגולציה אסטרטגיים חשובים עבור 3M, כאשר בנוסף הקימה בחברה מערך הדרכות פנים-ארגוניות וקשרים עם מובילי דעה וגורמים משפיעים בשוק הדנטל בישראל.

ד"ר שירה זארי הינה בעלת תואר דוקטור ברפואת שיניים ותואר ראשון במדעי הרפואה, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב.

3M היא חברת ענק בינלאומית הנסחרת בדאו ג'ונס ומעסיקה כ-90 אלף עובדים בעשרות מדינות ברחבי העולם (כולל ישראל). החברה מפתחת ומייצרת אלפי מוצרים שונים בשנה בתחומים מגוונים כגון בטיחות, רפואה, תחבורה ועוד עם היקף מכירות של עשרות מיליארדי דולרים מידי שנה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות