<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ירון זלצמן מונה לסמנכ"ל הכספים בקבוצת Fyber

ירון זלצמן מונה לסמנכ"ל הכספים בקבוצת Fyber

ירון זלצמן מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת פייבר (Fyber), חברת האם של החברה הישראלית אינראקטיב. זלצמן ינהל את נושא הכספים, הנכסים וצוות הכלכלנים

ירון זלצמן

ירון זלצמן

של החברה, על מאות עובדיה בישראל, בברלין, בניו יורק, בבייג'ינג, בסן פרנסיסקו ובלונדון.

זלצמן, אשר תחת אחריותו יהיו ניהול כספי החברה, ההשקעות, ניהול המסים והחשבונאות, קשרי המשקיעים והליווי הפיננסי לתהליכי ההרחבה האסטרטגיים של החברה, מצטרף לחברת פייבר עם ניסיון של כ-20 שנה בתחומי הפיננסים, בדגש על חברות רב לאומיות בשווי שוק של מיליארדי דולרים. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל הכספים של ADO אחזקות, מקבוצת שיכון ובינוי ,הנסחרת בבורסה של פרנקפורט. קודם לכן, כיהן כסמנכ"ל הכספים בקבוצת ADO, הנסחרת בבורסה של תל אביב וכיועץ פיננסי בדלויט ובארתור אנדרסן.

חברת פייבר, אשר נסחרת בבורסה בפרנקפורט, רכשה לפני כשנה את חברת אינראקטיב הישראלית. לאחרונה, מונה זיו אלול, מייסדה ומנכ״לה של אינראקטיב, למנכ״ל של קבוצת פייבר הבינלאומית כולה. כחלק מתהליך המיזוג, אלול הרכיב הנהלה משותפת שתוביל את הקבוצה כולה. זלצמן מחזיק בתואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיטה העברית ובתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפיננסים מאוניברסיטת תל אביב.

אודות Inneractive

חברת אינראקטיב הישראלית הוקמה בשנת 2007 ע"י זיו אלול ועופר יהודאי. היא מפתחת טכנולוגיות לפרסום מודעות במובייל, עם דגש על פרסומות וידאו. לחברה יש טכנולוגיה המאפשרת לנהל בורסת פרסום בזמן אמת המבוססת על טכנולוגית  RTB. אינראקטיב מגיעה ל- 800 מיליון משתמשים ייחודיים בחודש ב-180 מדינות. אלול הוא מנכ״ל החברה ואחראי בעיקר על המכירות, הפיננסים, משאבי אנוש ופיתוח , בעוד יהודאי הוא נשיא החברה ויושב בסן פרנסיסקו ואחראי על המוצר והשיווק. Inneractive מוזגה אל תוך Fyber NV הגרמנית לאחר שהאחרונה רכשה את מניות החברה הישראלית ב 86 מיליון דולר ב-2016. http://www.inner-active.com/

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות