<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ג'סטין בונאר מצטרף לשורות Cymmetria כסמנכ"ל מכירות

ג'סטין בונאר מצטרף לשורות Cymmetria כסמנכ"ל מכירות

ג'סטין

ג'סטין בונאר

Cymmetria שמחה לבשר על הצטרפותו של ג'סטין בונאר לשורות החברה בתפקיד סמנכ"ל מכירות, שיוביל את פעילות המכירות של סימטריה בעולם.

"אנו נרגשים כי מי שהיה סמנכ״ל מכירות ופיתוח עסקי בחברות מצליחות כמו Trusteer בחר להצטרף אלינו ב-סימטריה״, אמר גדי עברון, מייסד ומנכ"ל סימטריה.

טרם הצטרפותו לסימטריה, ובנוסף לתפקידו הקודם ב- Trusteer, שימש ג'סטין כסמנכ"ל מכירות וראש פעילות צפון אמריקה ב- Coronet. בונאר הוא גם מנהל מייסד ב- PassMark Security (שנרכשה על ידי RSA) והוא החזיק בעמדות בכירות ב- ThreatMertix ו- Intuit. ג'סטין מייעץ לחברות בשלבי פיתוח מוקדמים בתחומי האבטחה וה- FinTech. "בנוסף לפעילות המקצועית שלו, ג׳סטין גם מתאים לרוח החברה. בזמנו הפנוי ג׳סטין מתחרה מקצועית בשיט, וצלם חובב", אמר גדי. Welcome to the team, Justin.

אודות סימטריה

סימטריה ,(Cymmetria) חלוצה בתחום ה- Cyber Deception הוקמה ב-2014 על ידי גדי עברון ,(CEO) דין זיסמן , (CTO) אמרי גולדברג(VP Development)  ואיירין אבזגאוז (VP Product), יוצאי 8200 ומומחים עולמיים במגוון תחומי אבטחת מידע. החברה גייסה יותר מ-10 מיליון דולר משורת משקיעים אסטרטגיים, ביניהם קבוצת Y   Combinator  וקרן Sherpa ולאחרונה נבחרה החברה על ידי גרטנר לרשימת ה Cool Vendors-לשנת 2016. בין לקוחות החברה בנקים גדולים, ארגונים בינלאומיים ועוד.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות