<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > שינוי בעמדת מנכ"ל  Experis ישראל מקבוצת MANPOWER

שינוי בעמדת מנכ"ל  Experis ישראל מקבוצת MANPOWER

ארז בנוביץ - צילום איציק שוקל

ארז בנוביץ – צילום איציק שוקל

ארז בנוביץ' פורש לאחר עשור בתפקיד –  יחליפו דרור ליטבק

  • בנוביץ' הודיע כי יפרוש בסוף השנה מתפקידו כמנכ"ל החברה וכחבר בהנהלה האירופאית של Experis העולמית, לאחר עשור בו הנהיג את החברה ומימש את האסטרטגיה הגלובלית שלה לצמיחה אורגנית ובאמצעות רכישות בעולם הIT –
  • דרור ליטבק, המנכ"ל הנכנס, מכהן בשנה האחרונה כסמנכ"ל, מנהל חטיבת Key Accounts ב Experis ישראל  ובעל 12 שנות ניסיון בקבוצת Manpower, חברת האם של Experis
  • אמנון רדר, יו"ר קבוצת Manpower: "ארז קיבל את Experis לפני 10 שנים כחברת טכנולוגיה והשמת עובדים צעירה והצעיד אותה למחוזות חדשים והישגים  עסקיים של צמיחה שנה אחר שנה  בשוק ה- IT וההייטק הישראלי. אנו מודים לו על תרומתו האדירה לחברה ומאחלים המון בהצלחה למחליפו, דרור ליטבק"
  • ארז בנוביץ', מנכ"ל Experis היוצא: "ב Experis הצלחנו לשלב צמיחה עסקית רציפה על ידי מימוש אסטרטגיה של יצירת התמחויות בעולם ה IT והבניית מודלים עיסקיים חדשניים שיצרו בידול משמעותי לטובת הלקוחות . אני גאה על העובדה שיצרנו בהנהלת החברה תרבות ארגונית ייחודית של מחוייבות, מקצוענות וחדשנות עבור בסיס הלקוחות הגדול שלנו שרואה בנו שותף אמיתי".
דרור ליטבק צילום רז רוגובסקי

דרור ליטבק צילום רז רוגובסקי

תל אביב, 14.9.17

מנכ"ל  Experisישראל , ארז בנוביץ', החליט לסיים את תפקידו בחברה לאחר 10 שנים בהן ניהל את הסניף הישראלי של החברה הגלובלית והוביל מספר תהליכי רכישה ומיזוג חשובים בתחומי פיתוח התוכנה, BI וסייבר, אשר מציבים את Experis בחזית החברות נותנות השירותים לענף ההיי טק וה- IT בישראל.

ליטבק (38), שיחליפו בתפקיד, הגיע לקבוצת MANPOWER בשנת 2005 . עם השנים התקדם ובין תפקידיו הנוספים בקבוצת כיהן גם כמנהל הפיתוח העסקי וסמנכ"ל פיתוח עסקי של ,ManpowerGroup Solutions חבר הנהלה בקבוצת Manpower ובתפקידו הנוכחי, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות האסטרטגיים של  Experis. ליטבק הינו בעל B.A במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון,  MBA בהצטיינות מהמרכז האקדמי פרס ובוגר  תוכנית לימודי מנהלי מערכות מידע CIO של הטכניון.

רקע

Experis הינה חברת בת של קבוצת Manpower המתמחה בשירותי טכנולוגיה ו-IT, פתרונות BI ו-Big Data, שירותי הגנת סייבר, והכשרה העסקה וגיוס לעולמות ההייטק. היא עושה זאת באמצעות מספר חטיבות: Experis Software הפועלת כבית תוכנה המספק שירותי פיתוח תוכנה, ייעוץ והדרכה לחברות ההיי-טק המובילות בשוק, Experis Cyber  המעניקה שירותי הגנת סייבר, Experis BI המתמחה בפתרונות תובנה עסקית (BI) ו- Experis professional המתמחה בגיוס והשמת דרג ביניים, ניהול וניהול בכיר ומובילה את תחום השמת הבכירים בישראל בכל המגזרים.

ManpowerGroup היא החברה המובילה בעולם בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש. קבוצתManpowerGroup  ישראל, הפועלת מאז שנת 1968, נמצאת בבעלותה המלאה של ManpowerGroup העולמית ונהנית מאיתנותה הכלכלית ומתמיכה מקצועית מקיפה של כל מוסדותיה בעולם. ManpowerGroup ישראל פועלת בתחומי הגיוס, העסקת עובדים, מיקור חוץ וניהול פרויקטים, סיעוד ושירותי טכנולוגיה ו-IT. בהנהגתו של יו"ר ManpowerGroup ישראל, אמנון רדר, מספקת הקבוצה מענה ליותר מ-10,000 לקוחות בישראל. שירותי הקבוצה מופצים באמצעות שלוש חברות:

Manpower – המתמחה בניהול אנשים וידע בתחום משאבי האנוש, גיוס והשמת עובדים, ייעוץ וליווי קריירה, תהליכי Outplacement ומתן שירותי סיעוד (Manpower Care).

ManpowerGroup Solutions – המתמחה במיקור חוץ, ניהול ותפעול פרויקטים בהיקפים משתנים בתחום משאבי האנוש, התפעול והלוגיסטיקה, וכן שירותי שפה, תרגום ולוקליזציה.

Experis – המתמחה בשירותי טכנולוגיה ו-IT, פתרונותBI  ו-Big Data, שירותי הגנת סייבר, והכשרה, העסקה וגיוס לעולמות ההייטק.

כחברה מובילה בשוק התעסוקה, הרואה בהון האנושי את הבסיס לקיומה, חרטה ManpowerGroup ישראל על דגלה ערכים של כבוד, אמון ויחס הוגן כלפי עובדיה ולקוחותיה, מבית ומחוץ. החברה מחויבת לקוד אתי גלובלי ומקפידה על כללים של שיתוף, שקיפות וחדשנות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות