<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > חברת Experitest  הישראלית מגייסת 30 עובדים

חברת Experitest  הישראלית מגייסת 30 עובדים

החברה נחשבת למובילה עולמית בפיתוח מוצרי תוכנה למובייל DevOps

גיא אריאלי

גיא אריאלי

חברת Experitest הישראלית, מובילה עולמית בפלטופרמת SaaS למפתחים בתחום המובייל, מגייסת 30 עובדים, מרביתם למטה החברה בפולג, נתניה.

Experitest, שנוסדה בשנת 2009, מונה כ-90 עובדים, רובם המכריע במרכז הפיתוח והמטה של החברה באזור התעשיה פולג, והאחרים בהודו ובארה"ב.  החברה מתמחה בתחום החם של אפליקציות מובייל בסביבת DevOps, על מנת לאפשר לארגונים לשחרר לשוק אפליקציות במהירות ובאיכות גבוהה. (DevOps היא שיטת פיתוח מואץ שמאפשרת תהליכים מהירים, עם יכולת לשינויים בזמן אמת בדרישות ואינטגרציות מהירות ותמידיות על כל שינוי(.

בין העובדים שמחפשת החברה:  מהנדסי Presale, אנשי פיתוח: מפתחי ג'אווה, DevOps, ואוטומציה, ואנשי מכירות מרחוק (outbound sales). גיוס העובדים מיועד להגדלת פעילות המחקר והפיתוח של החברה, וכן על מנת להגיע ללקוחות גלובליים נוספים בתחום החם והצומח במהירות של פיתוח בסביבות DevOps .

גיא אריאלי, מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות ראשי מסביר: "פלטפורמת הענן ((SaaS  לבדיקות תוכנה שפיתחה החברה מאפשרת למפתחים ולבודקי אפליקציות לבדוק באופן רציף את התפקוד והביצועים של אפליקציות המובייל שהם מפתחים על גבי מכשירי מובייל אמיתיים, בתנאים של משתמש קצה אמיתי."

בנוסף לכלי הבדיקה האוטומטיים שמספקת החברה, פועלת במשרדי Experitest בפולג "חוות מובייל" (בדומה לחוות שרתים), העומדת לשירותם של מפתחים מכל appium-screen (2)רחבי העולם, וכוללת את כל מגוון המכשירים בשוק, המתעדכנים בזמן אמת על כל גרסת תוכנה ומערכת הפעלה שיוצאת לשוק. מפתחים בארגונים מכל העולם יכולים לבצע בדיקות אוטומטיות לאפליקציות שפיתחו, ולקבל פידבק מבדיקה במכשיר אמיתי בתוך חצי שעה, מה שתורם לפיתוח אג'ילי (מהיר) בעולם המובייל."

ל-Experitest  מעל 1,000 לקוחות אנטרפרייז גלובליים, בהם 7 מבין 10 הבנקים הגדולים בעולם, 3 מתוך 5 חברות שירותי הבריאות הגדולות בעולם, ו-8 מתוך 10 חברות הטלקום המובילות בעולם. בין לקוחותיה: Barclays, Verizon, China Mobile, Orange, Sony, Marvell, Medtronic, IBM, Canon, Microsoft, TNT, שדה התעופה הבינלאומי של הונג קונג, Netflix, BestBuy, Mercedes, AT&T, חברת LEGO, Verint, Motorola, Qualcomm ורבים אחרים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות