<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אבי טראוב מונה לסמנכ"ל מכירות בינלאומי ב- Priority Software

אבי טראוב מונה לסמנכ"ל מכירות בינלאומי ב- Priority Software

אבי טראוב

אבי טראוב

  Priority Software, החברה המובילה בישראל לפיתוח פתרונות ERP והתוכנה ארגונית הגדולה בישראל, הודיעה על הצטרפותו של אבי טראוב כסמנכ"ל מכירות בינלאומי. אבי מביא איתו לפריוריטי ניסיון רחב במכירות עולמיות, פיתוח עסקי וניסיון ניהולי בשילוב עם מומחיות בתוכנת ERP.

בשנים האחרונות הוא מילא שורה של משרות בכירות. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל לקוחות בכיר, בחברת Aricent, התפקיד כלל גיוס שותפים גלובליים ומכירות. קודם לכן, היה מנהל חטיבת מוצרי צמיחה עולמיים (GP) באמדוקס, ולפני כן כיהן במשך עשור בתפקידים בכירים ב- SAP, הכוללים SME Go-To-Market (SAP Germany), ניהול איזור SAP South Africa וניהול שותפים עסקים SAP Manage Israel.

בתפקידו כסמנכ"ל מכירות בינלאומי בפריוריטי סופטוור, אחראי אבי על כל תחומי פיתוח המכירות בשווקים הבינלאומיים, שיווק ומכירות בשוקי היעד, בניית מערך הפצה ויצירת קשרי לקוחות. אבי בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן ותואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל.

Priority Software היא חלוצה בתחום פתרונות התוכנה הארגוניים, המציעה חבילת ERP מלאה, אינטגרטיבית וקלה ליישום ולתחזוקה. החזון של Priority הוא להעצים עסקים בכל גודל עם פתרון ניהול מקיף, גמיש ופשוט להגברת הרווחיות והיעילות. כיום, יותר מ 8,000 חברות ב-40 מדינות מסתמכות על הפתרונות של Priority  לניהול יומיומי של הארגון.  כחלק מהמשימה שהציבה לעצמה, להפוך את ה- ERP לקל יותר ולספק חלופה נגישה לפתרונות מורכבים ויקרים,  Priority  מקפידה על חדשנות טכנולוגית, דוגמת תמיכה מלאה במכשירים ניידים ועבודה בענן. הסביבה העסקית של Priority הכוללת עשרות שותפים עסקיים בישראל וברחבי העולם, היא הוכחה נוספת למחויבותה לאספקת מוצרים ושירותים איכותיים ואמינים ברמה הגבוהה ביותר. www.priority-software.com

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות