<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > השקעות בסטודנטים ללימודי סטארט אפ

השקעות בסטודנטים ללימודי סטארט אפ

האוניברסיטה העברית בשיתוף משרד עוה"ד גרוס (GKH ) משיקים שנה שנייה ברציפות לימודי סטארט אפ. גולת הכותרת של הלימודים השנה היא ההתנסות המעשית בה יעמדו לרשות הסטודנטים כ- 10 מיליון דולר להשקעות. 

איתי שי

עו"ד איתי שי

משרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי, גרינברג ושות' (GKH) מוביל זו השנה השנייה ברציפות שיתוף פעולה בלעדי בתוכנית ייחודית לתלמידי Executive MBA של האוניברסיטה העברית, עם התמחות בהשקעה וניהול של חברות סטארט אפ. התכנית הראשונה מסוגה עונה לשם Start up 360 נועדה להעניק מעטפת ניהולית כוללת לסוגיות הקשורות בהשקעה וניהול של סטארטאפים. אחת מגולות הכותרת של הקורס היא התנסות מקצועית בהשקעה בסטארטאפ אמתי: החברות השותפות בתוכנית, בניהן קרן ההשקעות JVP, יישום, Microsoft Accelerator, OurCrowd ו-Merck Ventures,מעמידות לרשות התכנית כ-10 מיליון דולר! והסטודנטים יוצאים לחפש השקעות. כמו-כן במסגרת התוכנית נשלחת משלחת של סטודנטים לעמק הסיליקון לפגישות עם גורמים מהתעשייה.

במסגרת השת"פ מעבירים השותפים במשרד   GKHהרצאות בנושא היבטים משפטיים בהשקעות הון סיכון. את שיתוף הפעולה מטעם המשרד מרכזים עוה"ד  איתי שי ושי ינובסקי. בנוסף אליהם מרצים בתוכנית גם עוה"ד אייל דיסקין, אמיר הלוי, אלה טבת, יניב ארליך, יעל דולב וטל שלום. בנוסף העניק המשרד מענק מיוחד ששימש כמלגה עבור השתתפות נשים בתוכנית מתוך מטרה לקדם נשים בתעשיית ההיי-טק.

עו"ד איתי שי, שותף במשרד GKH ומרצה בקורס: " המחזור הקודם רשם הצלחה גדולה והסטודנטים ציינו את החשיבות שבהתמחות בסטארט אפים במדינת ישראל. אנו נתקלים בעבודתנו ביזמים מבריקים ובטכנולוגיות מקוריות ובעלות פוטנציאל רב, אולם רק אחוז קטן מהסטרטאפים מצליחים. לכן, יש חשיבות בתכנית אקדמית המשלבת מנטורים מהתעשייה ויכולת התנסות בהשקעה כספית בסטרטאפים. השילוב הייחודי של הפרקטיקה והידע האקדמי הוא המפתח להצלחה. "

 

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות