<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אבי נגר מונה לתפקיד סמנכ"ל תפעול ומכירות בחברת הסטארטאפ L7 Defense

אבי נגר מונה לתפקיד סמנכ"ל תפעול ומכירות בחברת הסטארטאפ L7 Defense

אבי נגר

אבי נגר

חברת הסטארטאפ הישראלית L7 Defense המספקת פתרונות הגנה אפליקטיביים למניעת מתקפות מניעת שירות DDOS, ממנה את אבי נגר לתפקיד סמנכ"ל תפעול ומכירות. במסגרת תפקידו יוביל נגר (48) את פעילות המכירות וההתרחבות של החברה ברחבי העולם. חברת L7 Defense מפתחת כלים לניטור והגנה מפני מתקפות DDOS (מניעת שירות) ותקיפות אפליקטיביות נוספות, החברה מעסיקה כ 610-  עובדים, מרביתם בסניף המרכזי של החברה בבאר שבע ובלוקסמבורג. בחודשים האחרונים פתחה החברה פעילות בלוקסמבורג ממנה היא פועלת במערב אירופה.

השתלבותו של נגר בפעילות החברה, יחד עם ניסיונו העשיר בתחומי הניהול והמכירות יאפשרו ל- L7 Defense למנף את הפתרון הטכנולוגי המוביל של החברה למגזרים רחבים ולמקסם את ההזדמנויות העומדות בפניה ולעמוד ביעדי הצמיחה והמכירות שלה.

לנגר 25 שנות ניסיון בעולם ה-IT ואבטחת המידע. בתפקידו האחרון שימש כמנכ"ל חברת Securenet (מקבוצת אמן) והוביל את פעילותה העסקית והמקצועית. נגר הוא בוגר לימודי הנדסת אלקטרוניקה ב- HIT.

אזור קבצים מצורפים

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות