<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > דור סררו מונה למנהל טכנולוגיות ראשי של טנגרם

דור סררו מונה למנהל טכנולוגיות ראשי של טנגרם

דור סררו. צילום ויקי חלפון

דור סררו. צילום ויקי חלפון

דור סררו (27) מונה למנהל טכנולוגיות ראשי של חברת טנגרם סופט, חברת בת של מטריקס, אשר מספקת שירותים בתחום טכנולוגית המידע. במסגרת תפקידו יהיה סררו אחראי לכלל העשייה הטכנולוגית מול לקוחות אסטרטגיים וירכז את פעילות האינטגרציה והענן ושל טנגרם.

לטנגרם הגיע סררו ב-2013 לאחר שירות צבאי כקצין ביחידת מצפ"ן, בה תיפקד כראש צוות פיתוח ב-Mainframe. בחמש השנים האחרונות בטנגרם שימש סררו כיועץ בצוות ה-CTO של טנגרם ועסק בפתרונות Middleware, PaaS, ארכיטקטורה ועוד. בין היתר, סררו מוביל את קבוצת ה-Meetup של משתמשי DataPower בישראל. סררו למד לתואר B.Sc  בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכללת שנקר.

אודות טנגרם
חברת טנגרם סופט, חברה בת של מטריקס, היא מהחברות המובילות בישראל במתן שירותים בתחום טכנולוגיות המידע. החברה, שפועלת בתחום החל משנת 2000, מונה למעלה מ-300 עובדים ומספקת פתרונות איכותיים ומקצועיים של ייעוץ טכנולוגי, מיקור חוץ, פרויקטים ומוצרי תוכנה ותשתית.
טנגרם מתמחה במגוון רחב של תחומים כגון SOA ואינטגרציה, תשתיות IT ו-DBA, עולם ה-MF,‏ JAVA/J2EE ועולמות פיתוח נוספים, מערכות ניהוליות: ERP , CRM, BI ואבטחת מידע.
טנגרם הינה שותף עסקי בכיר של חברת IBM וזוכה למעמד ייחודי של Gold Level שהינו רמת השותף הגבוהה ביותר. במסגרת שיתוף פעולה זה טנגרם מתמחה במכירת מוצרי IBM, ביצוע פרויקטים משותפים, הטמעה, יעוץ והדרכה של סל המוצרים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.