<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > דורון מידן. חיזוק לתשתיות של ג'ון ברייס

דורון מידן. חיזוק לתשתיות של ג'ון ברייס

דורון מידן - גון ברייסדורון מידן (50) מונה למנהל אקדמי של קורסי ההכשרה בתחום תשתיות מחשוב בג'ון ברייס מכללת הי-טק, מחטיבת ההדרכה של מטריקס.

במסגרת תפקידו יהיה מידן אחראי על הובלת הפעילות המקצועית של ההדרכות וקורסי ההכשרה בתחומי תשתיות המחשוב במכללה, לרבות אחריות על תכני הקורסים ופיתוח קורסים חדשים, אחריות מקצועית על המרצים בתחום וייעוץ לסטודנטים במכללה, לפני הרישום ובמהלך הקורס.

בנוסף ימשיך להדריך את הקורסים בתחום וייעץ לחברות וארגונים בבניית מסלולי הכשרה והדרכה לעובדים בתחום התשתיות המותאמים לצורכיהם.

בתחום נכללים מגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה לתפקידים ייעודיים: מהנדס מערכות לינוקס מוסמך מטעם REDHAT, מנהל רשתות בסביבת מיקרוסופט וסיסקו, תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת, קורסי וירטואליזציה ומחשוב ענן, אבטחת מידע ועוד.

מידן מביא עימו לתפקיד ידע וניסיון נרחב בתחום התשתיות. בתפקידו הקודם שימש כמרצה בכיר בקורסי תשתיות מחשוב בג'ון ברייס מכללת הי-טק. לפני זה שימש במגוון תפקידים בתחום ה-IT ותשתיות המחשוב.

מידן בוגר מסלול מנהלי מערכות מידע מטעם ג'ון ברייס מכללת הי-טק ובעל הסמכות בינלאומיות של מיקרוסופט וחברת צ'קפוינט. 

אודות 'ג'ון ברייס – מכללת הי-טק'

ג'ון ברייס-מכללת הי-טק, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, הינה מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיות המידע.  ג'ון ברייס – מכללת הי-טק הינו מרכז הדרכה מורשה של רוב חברות התוכנה והחומרה המובילות בעולם כגון:Oracle , Microsoft , IBM ,HP ,CheckPoint, RedHat , VMWare, ,Amazon AWSApple, EMC, Cisco, TI ועוד.לחברה פעילות ומרכזי הדרכה גם באירופה ובמזרח הרחוק.

אודות מערכת ITnews

נגישות