<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > עירית שפר מונתה למנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל

עירית שפר מונתה למנהלת שותפים עסקיים בפורטינט ישראל

עירית שפר

עירית שפר

עירית שפר (33) מונתה לתפקיד מנהלת שותפים עסקיים בחברת פורטינט ישראל, המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר עתירי ביצועים.

בתפקידה הקודם, שפר שימשה כמנהלת מכירות ב-IBM Security ועבדה מול לקוחות אנטרפרייז בארץ ובחו"ל. לפני כן, היא שימשה כמנהלת מכירות בחברות Intel Security, Symantec ובתפקידים נוספים בהפצה ואינטגרציה בתחום אבטחת המידע.

שפר הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה האקדמית רופין ומסיימת השנה International MBA מאוניברסיטת בר אילן.

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-330,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות