<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > עו"ד צבי האוזר מצטרף למועצה המייעצת של חברת הטכנולוגיה אלייסט

עו"ד צבי האוזר מצטרף למועצה המייעצת של חברת הטכנולוגיה אלייסט

האוזר, לשעבר מזכיר הממשלה ויו"ר המועצה לשידורי כבלים ולווין, מביא עימו ניסיון רב ערך כדמות מפתח בשוק התקשורת והשידור בישראל

עו"ד צבי האוזר מצטרף כחבר במועצה המייעצת של אלסייט (El-Sight), חברת טכנולוגיה ישראלית המפתחת טכנולגיות תקשורת היברידיות להעברת נתונים בזמן אמת על גבי רשתות סלולריות. האוזר, שכיהן כמזכיר ממשלת ישראל  ה-17 תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו, היה בעברו מדמויות המפתח  בשוק התקשורת הישראלי ובין השאר כיהן כיו״ר המועצה לשידורי כבלים ולויין ויו״ר מנהלת הסדרת השידורים לציבור. האוזר היה מעורב בפתיחת שוק השידורים לתחרות וברפורמות

צבי האוזר קרדיט מיכאל טופיול

צבי האוזר קרדיט מיכאל טופיול

בשוק הטלקומוניקציה בישראל. במשך שנים התמחה האוזר ברגולציה של תקשורת ושידורים. כיום משמש האוזר כיועץ לחברות זרות בפעילות השקעות בישראל וכן כיועץ מיוחד במשרד עורכי דין גולפרב זליגמן ושות׳ , בו היה בעבר שותף וראש מחלקת רגולציה ותקשורת.

האוזר צפוי לתרום רבות לקידום חזונה הגלובלי של אלסייט באמצעות ניסיונו הרב בעבודה משותפת עם ממשלות וגופים ממשלתיים ברחבי העולם ובסיוע לכינון קשרים בינלאומיים עם חברות גלובליות. נסיונו העשיר בשוק התקשורת והשידורים בישראל צפוי לסייע לפעילותה של אלסייט בישראל. אלסייט (Elsight Ltd) מפתחת טכנולוגיות תקשורת היברידיות להעברת וידאו ונתונים בזמן אמת על גבי רשתות סלולריות במהירות גבוהה ובפס רחב. אלסייט הוקמה ומנוהלת על ידי ניר גבאי. יו"ר דירקטוריון החברה הוא עמי שפרן, אשר בתפקידו האחרון שימש כמפקד אגף תיקשוב בצה"ל. אלסייט, שהוקמה בשנת 2009 על ידי ניר גבאי, נסחרת משנת 2017 בבורסה האוסטרלית (ASX:ELS). בין לקוחות החברה ניתן למצוא את:  צה"ל, משטרת ישראל,  מד"א ועוד.

"אני מצפה לשתף את התובנות ונקודת המבט שלמדתי משנותי בתעשייה, כדי לתת לאלסייט תמונה ברורה בכל הקשור לדרישות בתחום פעילותה של אלסייט". כך אמר עו"ד צבי האוזר.

ניר גבאי, מנכ"ל אלסייט: "צבי הוא תוספת מצוינת לצוות של אלסייט. הניסיון שלו במגזר הממשלתי והפרטי יעזור לנו לנווט בתחום התקשורת והשידורים. צבי יכול לספק לגופי תקשורת מידע שיעזור להם לשמור על תשומת הלב של הקהל וגם להגדיל את דריסת הרגל שלהם בשוק הישראלי בזכות הגמישות שמספקים הפתרונות שלנו".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות