<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > תמיר שטיינברג מונה למנהל צוות ההנדסה בפורטינט ישראל

תמיר שטיינברג מונה למנהל צוות ההנדסה בפורטינט ישראל

תמיר שטיינברג

תמיר שטיינברג

תמיר שטיינברג (45) מונה לתפקיד מנהל צוות ההנדסה בחברת פורטינט ישראל, המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים.

בתפקידו הקודם, שטיינברג שימש במשך שנתיים כמהנדס מערכות בחברת אלוט תקשורת (Allot Communications). לפני כן, הוא שימש במשך 3 שנים כמנהל אתרי הגיבוי של IBM בארץ. בנוסף, שימש כמנהל צוות פריסייל בטלדור (Taldor) במשך 8 שנים.שטיינברג הינו בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה ללימודים אקדמאיים ובעל תעודת הנדסאי אלקטרוניקה ותקשורת.

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-330,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות