<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > שני חברים חדשים נבחרו לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי: קובי סלע ואבי נגר

שני חברים חדשים נבחרו לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי: קובי סלע ואבי נגר

קובי סלע.

קובי סלע.

הליך הבחירות לוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) לשנת 2017, הסתיים בבחירתם של שני חברי ועד מנהל חדשים: קובי סלע ואבי נגר. הוועד המנהל של איגוד האינטרנט הישראלי אמון על התוויית המדיניות והאסטרטגיה של האיגוד, מטרותיו ופעילותו השוטפת. השנה יכלול הוועד המנהל שישה חברים ותקופת הכהונה של כל חבר ועד הינה שלוש שנים. כל חברי הוועד המנהל מכהנים בתפקידם בהתנדבות.

קובי סלע הינו הבעלים והמנכ"ל של חברת Web Media Group, יזם הכנס Press for Word – כנס הוורדפרס והקוד הפתוח, אנג'ל ושותף במספר מיזמים דיגיטלים, ומנטור מלווה בתכניות יזמות.

אבי נגר הנו המקים והמנכ"ל (לשעבר) של חברת סקיורנט, ומביא עימו נסיון של למעלה מ-25 שנה בתחומי תקשורת מחשבים ואבטחת מידע, בעברו גם עסק בתכנון, הקמה ותפעול של פתרונות הגנת סייבר לארגונים גדולים ובינוניים ובכללם גופים מונחי רגולציה. משמש כיועץ מקצועי לארגונים ולחברות הזנק בתחום הסייבר.

ההצבעה בהליך הבחירות התבצעה באינטרנט בכפוף לתקנון העמותה. ועדת הבחירות, המורכבת גם היא מחברי עמותה מתנדבים, הגוף המבקר והיועץ המשפטי של העמותה, ליוותה את הליך הבחירות מהגשת הצעות המועמדים, בדיקת כשירותם ועמידתם בתנאים הקבועים בתקנון, ופיקוח על הליך הבחירות.

אבי נגר

אבי נגר

איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר) הוא עמותה הפועלת למען משתמשי האינטרנט בישראל בזירת התשתית הטכנולוגית ובזירת המדיניות הציבורית. האיגוד מופקד על ניהול התשתיות שבליבת האינטרנט בישראל: מרשם שמות המתחם (ccTLD) – בסיומת הלאומית il. ומחלף האינטרנט הישראלי (IIX). כמו ברוב המדינות הדמוקרטיות, גם בישראל, מופעל המרשם הלאומי על ידי  גוף ניטרלי, ללא מטרות רווח, הפועל ללא שיקולים פוליטיים או מסחריים, ומנהל את התשתית הנדרשת. בנוסף מקדם האיגוד יוזמות מדיניות ציבורית המשפיעות על החיים הדיגיטליים של אזרחי ישראל ותושביה, ופועל למען שמירת אופיו של האינטרנט בישראל פתוח, נייטרלי, נגיש, שוויוני ובטוח לכלל החברה הישראלית. האיגוד הוא הסניף הישראלי של איגוד האינטרנט העולמי, מייצג את קהילת האינטרנט הישראלית מול הקהילה העולמית במגוון פורומים בינלאומיים, ועומד לרשות כלל הציבור בישראל.

עם היבחרו אמר סלע: "אני גאה ומתרגש להיות חלק מאיגוד האינטרנט הישראלי. זאת הזדמנות גדולה עבורי לקחת חלק פעיל ולהשפיע על עתידו של האינטרנט בישראל. כאיש תוכנה ודיגיטל חשוב לי להרחיב את פעילות האיגוד גם לעולמות תוכן נוספים".

נגר אמר: "אני שמח על הבחירה ומודה לחברי האיגוד על האמון. אני מצטרף לוועד המנהל במטרה לתרום מנסיוני וזמני לקידום האינטרנט בישראל בהבטים הטכנולוגיים ובמודעות וחינוך לאינטרנט בטוח".

פרופ' קרין נהון, נשיאת איגוד האינטרנט: "אני מודה לחברי הוועד היוצאים נתן גביש, יעקב נבות ועו"ד דור נחמן על פועלם, במטרה להשפיע על סדר היום הציבורי בנושא האינטרנט.  כמו כן אני מברכת את חברי הוועד החדשים, אבי נגר וקובי סלע, לרגל בחירתם לוועד המנהל. האיגוד הרוויח מבחירתם, וימשיך לעודד באינטנסיביות כניסה של חברים חדשים לשורות האיגוד ולוועד המנהל שלו". למידע נוסף באתר האיגוד www.isoc.org.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות