<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > eBay מרחיבה את פעילותה בישראל ותגייס כ-100 עובדים למרכז הפיתוח שלה בנתניה

eBay מרחיבה את פעילותה בישראל ותגייס כ-100 עובדים למרכז הפיתוח שלה בנתניה

יובל מטלון, מנכ"ל EBAY ישראל

יובל מטלון, מנכ"ל EBAY ישראל

החברה תגייס למגוון תפקידים של מהנדסי\ות תוכנה, חוקרי\ות מידע ועיבוד תמונה שיזכו לעבוד על פיתוחי הטכנולוגיה המתקדמים של eBay וישפיעו על מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם.

היום, ה-10 בינואר, הכריזה eBay ישראל על כך שבכוונתה לגייס כ-100 עובדים חדשים למרכז הפיתוח שלה בנתניה. החברה תגייס למגוון תפקידים של מהנדסי\ות תוכנה, חוקרי\ות מידע ועיבוד תמונה שיזכו לעבוד על פיתוחי הטכנולוגיה המתקדמים של eBay וישפיעו על חווית הקניה של מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם. גיוס העובדים עבור המרכז בישראל המעסיק כיום כ-300 עובדים, הוא המשך ישיר להצהרת המנכ"ל העולמי שביקר בארץ לראשונה בחודש יוני 2017 ואמר בביקורו כי "eBay תכפיל את מספר העובדים בישראל בשנים הקרובות".

 סרטון הגיוס של מנכ"ל eBay ישראל, יובל מטלון:

יובל מטלון, מנכ"ל החברה בישראל –"אני מאד נרגש, בעוד חברות שרבות אחרות במשק נאלצות לפטר עובדים, אצלינו ב- eBay מגייסים עובדים ולא רק, מבחינתי הרחבת הפעילות הפיתוחית שלנו בישראל ובצידה גיוס כמות עובדים לא מבוטלת, הוא הבעת אמון מוחלטת בטאלנט הישראלי ועל כך אני גאה"  בהמשך לזאת, החברה מעבה את פעילויות הפיתוח שלה בישראל המוקדות כיום ב-Structured Data (נתונים מובנים) וזאת באמצעות הוספת שלוש יחידות פיתוח נוספות אשר יתמקדו ב- Programmatic selling  – שעיקרה חיזוי וניבוי מלאי מוכרים ומחירי מוצרים באמצעות בינה מלאכותית וכן  Computer Vision  אשר יעסוק בזיהוי וניתוח תמונה לצרכי חיפוש מוצרים באופן ויזואלי וכן Fashion Tech – יעסקו בהגדרה ובנייה של חווית הקנייה בתחום האופנה ברמה העולמית.

גיוס העובדים יצריך את החברה בהרחבת המבנה בו הם שוכנים החולש כיום על 7200 מ"ר ויחל באופן מיידי. להגשת קורות חיים   – לחצו כאן או חפשו בגוגל – "עבודה ב-eBay"

אודות eBay

eBay (נסד"ק: EBAY) היא פלטפורמת המכירות התוססת ביותר בעולם, בה אפשר למצוא מציאות נהדרות ומבחר ייחודי. eBay מחברת בין מיליוני קונים ומוכרים מכל רחבי העולם, מעצים בני אדם ויוצר הזדמנויות באמצעות מסחר אינטרנטי. החזון שלנו למסחר העולמי הוא כזה המתאפשר על-ידי בני אדם, מונע על-ידי טכנולוגיה ופתוח לכל. אנו מעצימים את המוכרים בפלטפורמה שלנו, לא מתחרים בהם. אנו יוצרים קשרים אמיצים בין קונים למוכרים באמצעות חוויות מוצר מהירות, ניידות ומאובטחות. כיום, 20 שנה לאחר הקמת eBay, אנו עדיין נלהבים מיכולתנו ליצור קשר בין קונים ומוכרים בדיוק כפי שהיינו כאשר הקמנו את החברה ב-1995. למידע נוסף: אתר eBay. בישראל פועלת eBay באמצעות מרכז פיתוח בנתניה העוסק במידע מובנה (Structure Data) וכן חטיבה עסקית המקדמת עסקים ישראליים בפלטפורמת המסחר העולמית של החברה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות