<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > מרקוס אולדריק מ-Lloyd's of London מונה לתפקיד סמנכ"ל ניהול סיכונים בסימטריה

מרקוס אולדריק מ-Lloyd's of London מונה לתפקיד סמנכ"ל ניהול סיכונים בסימטריה

מרקוס אולדריק

מרקוס אולדריק

סימטריה (Cymmetria), המפתחת ומשווקת פתרונות מקיפים להטעיית תוקפי סייבר ( (Cyber Deception, הודיעה על מינויו של מרקוס אולדריק לתפקיד ראש תחום ניהול סיכונים בחברה. אולדריק הוא בעל ניסיון רב שנים בתחום אבטחת המידע וניהול הסיכונים ודמות מוכרת בקהילת אבטחת המידע. בתפקידו האחרון שימש כראש תחום סיכון דיגיטלי ורגולציה ב-Lloyd's of London. לפני כן שימש בין היתר כיועץ ראשי ב- KPMG ומנהל אבטחת מידע של Abbey.

לדברי גדי עברון, מנכ"ל סימטריה:  "לכבוד הוא לי לבשר על המינוי של מרקוס אולדריק. ההיכרות שלי עם אולדריק החלה בשנת 2005, והוא בין המקצוענים שאני מעריך ביותר בתחום, וגם אחד מהאנשים הנחמדים ביותר שפגשתי אי פעם. אני שמח להכריז כי מרקוס מצטרף לסימטריה כראש תחום סיכונים, ויסייע לנתב אותנו בשלב הצמיחה המהירה אליו אנו נכנסים כעת".

אודות סימטריה

סימטריה (Cymmetria) היא חברת אבטחת סייבר הנמצאת בחזית תחום הטעיית הסייבר (Cyber Deception). פתרונות הטעיית הסייבר של סימטריה, MazeRunner ו-ActiveSOC, מעניקים לארגונים יכולת לצוד את התוקפים, לזהות תנועות עוינות בתוך רשת הארגון, להגיב לתקריות אבטחה ולצמצם את מספר התקיפות. סימטריה מציעה בנוסף גם שירות של הטעיה כשירות (deception as a service), תוך שהיא מאפשרת לארגונים להתאים את טכנולוגיות ההטעיה לסביבה העסקית שלהם. סימטריה, אשר נוסדה בשנת 2014 על ידי מומחה האבטחה גדי עברון, משנה את חוסר האיזון בתחום אבטחת הסייבר, תוך שהיא מאפשרת למתגוננים לצאת כאשר ידם על העליונה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות