<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > עינת בר מונתה למנהלת תחום משאבי האנוש באלקטל-לוסנט ישראל

עינת בר מונתה למנהלת תחום משאבי האנוש באלקטל-לוסנט ישראל

Einat Barעינת בר מונתה למנהלת תחום משאבי האנוש של חברת אלקטללוסנט בישראל ותדווח ישירות לאריק טל, מנכ"ל אלקטל-לוסנט ישראל.
במסגרת תפקידה תובילעינת את אסטרטגיית משאבי האנוש באלקטל-לוסנטישראל, הכוללת גם אחריות על קבוצתהפיתוח הגלובלית CloudBand וזרוע המחקר Bell Labs.

בשבע השנים האחרונות, טרם הצטרפותה לאלקטל-לוסנט, הייתהעינת מנהלת משאבי אנוש במיקרוסופט ישראל. עינת מביאה עמה ניסיון של למעלה מ-15 שנים במגוון תפקידים בתחום משאבי האנוש בחברות היי טקגלובליותהפועלות בישראל כגון אמדוקס, טסקום ו-ICT.

לעינת תואר שני מ-Clark University ותואר ראשון מאוניברסיטת חיפה, שניהם במדעי ההתנהגות. 

אודות אלקטל-לוסנט

אלקטל-לוסנט היא יצרנית מובילה של ציוד תקשורת ורשתות, ומספקת שירותים לעולמות אלו. החברה מחזיקה בפעילות Bell Labs, אחד ממרכזי המחקר המוכרים בעולם, האחראי על פריצות דרך טכנולוגיות שעיצבו את תעשיית התקשורת העולמית. לחברה לקוחות ביותר מ-130 מדינות, והכנסותיה בשנת 2013 הסתכמו ביותר מ-14 מיליארד אירו. מטה החברה ממוקם בפריז, צרפת.

 הטכנולוגיה המפותחת ב-CloudBand מצויה במרכזו של הפיתרון שמציעה אלקטל-לוסנט ללקוחותיה, המשתמש ב-NFV (Network Function Virtualization ) ליצירת מודל פעילות פשוט, זריז ויעיל יותר של רשתות התקשורת שלהם. הפיתרון של CloudBand הוא פלטפורמת ניהול ה-NFV הראשונה בתעשיה, המציעה פתיחות ותאימות מלאה, וכך מאפשרת למפעילי התקשורת להטמיע את הוירטואליזציה של הרשת (NFV).

 Bell Labs, זרוע המחקר של אלקטל-לוסנט, הוקמה ב-1925 ונחשבת לאחת ממעבדות המחקר החשובות בעולם. פעילות המחקר והפיתוח שהתבצעה במעבדות אלו הניבה טכנולוגיות פורצות דרך כדוגמת הטרנזיסטור, הלייזר, DSL, DWDM, שפות התכנות UNIX ו-C, תאים סולאריים, MIMO ועוד. חוקרי המעבדות זכו בפרסים רבים, בהם 12 פרסי נובל, 4 פרסי טורינג, 9 פרסי "עמיתי מרקוני", 21 מדליות למדע, טכנולוגיה וחדשנות המוענקות בידי נשיא ארה"ב, ואפילו אוסקר, אמי וגראמי.  Bell Labs נמצאת בבעלות אלקטל-לוסנט מאז התמזגו אלקטל ולוסנט, שהחזיקה בפעילות זו קודם לכן, ב-2007. השלוחה הישראלית של Bell Labs הוקמה במאי 2014 .

 

אודות מערכת ITnews

נגישות