<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > רונן צרפתי יתמנה למנהל לקוחות בכיר בתדיראן טלקום

רונן צרפתי יתמנה למנהל לקוחות בכיר בתדיראן טלקום

רונן צרפתי, יהיה אחראי על קידום והובלה של תהליכי מכירה בתחומי ה-Network, Security & Cyber  בעולם ה-UC&C (תקשורת אחודה – Unified Communications & Collaborations). זהו תפקיד חדש בחברה.  

רונן צרפתי מנהל לקוחות בכיר תדיראן טלקום

רונן צרפתי מנהל לקוחות בכיר תדיראן טלקום

צביקה אלפי, מנכ"ל תדיראן טלקום, אמר היום :" הניסיון רב השנים של רונן והיכרותו עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתעשיית הטלקום, מאפשרים לו להתאים Tailor Made את הפתרון הטכנולוגי המושלם לצרכיו המדויקים של הארגון, תוך התחשבות בפרמטרים הייחודיים לו. לרונן צרפתי מעל 20 שנות ניסיון ניהולי בכיר מחברות בינלאומיות בניהול, מכירה ואחריות על פרויקטים מורכבים ועתירי טכנולוגיות בתחומי התקשורת ואבטחת המידע ו30 שנות ניסיון בניהול מכירות בתחום הטלקום. בתפקידו האחרון היה סמנכ"ל מכירות בתחום ה-Security בחברת 'SecureNet'. בתפקידיו הקודמים תפקד כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב'GlassHouse', כמנכ"ל  'טלדור תקשורת' וכסמנכ"ל מכירות אזורי בחברת 'נורטל –ישראל'. לרונן תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.   על תדיראן טלקום: תדיראן טלקום מובילה בישראל את פתרונות הטלפוניה ותקשורת עסקית C&UC (Unified  Communication & Collaboration market leader) ומלווה מזה כ-50 שנים את לקוחותיה, הארגונים הגדולים במשק, לאורך שנים רבות באספקת פתרונות תקשורת מתקדמים מבית (כחול-לבן) ובינלאומיים. תדיראן טלקום מוחזקת באופן מלא ע"י אפקון אחזקות מקבוצת שלמה.

לוגו חדש תדיראן טלקום

לוגו חדש תדיראן טלקום

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות