<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אסף גבעתי מונה לתפקיד יו"ר החברות הבנות –  SEEV, MatchPointIT, אינפיניטי ו- 2B Secure מקבוצת מטריקס

אסף גבעתי מונה לתפקיד יו"ר החברות הבנות –  SEEV, MatchPointIT, אינפיניטי ו- 2B Secure מקבוצת מטריקס

 

 

אסף גבעתי, 44, מונה לתפקיד יו"ר החברות הבנות  SEEV, MatchPointIT, אינפיניטי ו- 2B Secure מקבוצת מטריקס. תפקיד זה מתווסף לתפקידו כסמנכ"ל התפעול והבקרה של מטריקס וחבר הנהלה.

"המינוי של אסף נועד לחזק את החיבור, שיתוף הפעולה והסינרגיה בין החברות הבנות למטריקס ולהנחיל את עקרונות הממשל התאגידי של מטריקס גם לחברות בנות", אמר מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס. "אסף שעובד איתי כבר 15 שנה עוד מראשית הקמתה של מטריקס, יפעל לכוון ולהוביל את החברות הבנות יחד עם מנהליהן למימוש היעדים האסטרטגיים שהתווינו להם. אסף מביא עמו לתפקיד ניסיון ניהולי רב שנים והיכרות מעמיקה עם הזירה העסקית בישראל לצד ניסיון רב בשילוב חברות שנרכשו ומוזגו למטריקס והיכרות עמוקה עם ה- DNA של מטריקס. אני בטוח שאסף יסייע לחברות הבנות להתנהל בצורה איכותית ולהגיע להישגים עסקיים".

גבעתי, אשר עובד במטריקס מאז הקמתה בשנת 2001, הוא בוגר מסלול ההכשרה הניהולי של בנק הפועלים. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני (בהצטיינות) במנהל עסקים מן האוניברסיטה העברית.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות