<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > מינוי חדש ב- Valinor מבית Comm-IT שי אנגלברג התמנה לסמנכ"ל טכנולוגיות

מינוי חדש ב- Valinor מבית Comm-IT שי אנגלברג התמנה לסמנכ"ל טכנולוגיות

שי אנגלברג

שי אנגלברג

חברת Valinor, מבית Comm-IT, המובילה בתחום ה- Data Platform, מודיעה על מינויו של שי אנגלברג לסמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה. במסגרת תפקידו יהיה אנגלברג אחראי על המערך הטכנולוגי של החברה. תפקידו כולל בין היתר בחינת טכנולוגיות חדשות, הכשרה וניהול מקצועי של צוות היועצים, ניהול פרויקטים אסטרטגיים ועוד.

שי נבחר ע"י חברת מיקרוסופט לשמש כ-  Azure Data Platforms MRD

(Microsoft Regional Director) והוא העורך הראשי של הפורטל הקהילתי www.sqlserver.co.il.

לפני הצטרפותו ל- Valinor כיהן אנגלברג (31) כבעלים ויועץ בכיר בחברת HYNT, בה עסק בייעוץ, פיתוח, מיקור חוץ והדרכה בתחום פלטפורמות המידע של מיקרוסופט. בחברתSizmek , שימש כראש צוות בסיס נתונים, והוביל צוות של 6 מפתחים. לפני כן, העניק אנגלברג ייעוץ ושירותים מקצועיים ב- SQL Server בחברת Madeira ובנוסף שימש כמפתח בסיסי נתונים בחברת Varonis.

אודות Valinor

Valinor מבית Comm-IT הינה החברה המובילה בישראל בתחום ה- Data Platform עם התמחות חזקה בטכנולוגיות בסיסי נתונים, פתרונות Big Data, פרויקטי BI, ופתרונות ענן.    החברה הוקמה בשנת 2005 ונרכשה על ידי חברת Comm-IT.

Valinor הינה ספקית השירותים המנוהלים (MSP) הראשונה לפלטפורמת הענן  Microsoft Azure בישראל, המזרח התיכון ואפריקה. כמו כן  Valinor הינה שותפת זהב של אורקל (Oracle Gold Partner) ושותף מועדף (Preferred Partner) של חברת Quest (Dell) בישראל.

Valinor מספקת למאות לקוחותיה שירותי ייעוץ, פרויקטים, הדרכה ומוצרים משלימים. מרכז התמיכה 24/7 של החברה נותן שירות פרואקטיבי ותמיכה בזמן תקלה לעשרות ארגונים בכל הגדלים.

לאתר החברה

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות