<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > רן ורד מונה לסמנכ"ל הכספים של רדקום

רן ורד מונה לסמנכ"ל הכספים של רדקום

רן ורד

רן ורד

תל אביב, ישראל – 20 ביוני, 2016 – חברת רדקום (נאסד"ק: RDCM), הודיעה היום על מינויו המיידי של רן ורד, לשעבר מנהל הכספים של חטיבת EMEA באמדוקס (שהכנסותיה השנתיות כ-500 מיליון דולר), לתפקיד סמנכ"ל הכספים של החברה. לרן ורד ניסיון של למעלה מ-10 שנים של עבודה עם מפעילי top-tier  מתעשיית הטלקום, עם התמחות בניהול כספים של ארגונים גלובליים ורקע של הצלחה בהובלת שינויים מחוללי צמיחה. בנוסף, רן שימש כמייסד-משותף וסמנכ"ל הכספים של קרן השקעות –  פעילות שהעמיקה את היכרותו עם קהילת המשקיעים.

"אני שמח לצרף את רן לרדקום, ויש לי אמון מלא ביכולתו להוביל את התהליכים הרבים שבכוונתנו לחולל, עם פיתוחם של עסקינו והעלאתם לרמה גבוהה יותר", אמר ירון רבקאי, מנכ"ל רדקום. "יש לי כבוד רב ליכולותיו של רן – ובעיקר לידע, כושר ההחלטה והיצירתיות באמצעותם הוא מנהל את הממשק הכספי בין ספקי טכנולוגיה לבין לקוחות top-tier. ליכולות אלה אין תחליף ברדקום עם התקדמותה קדימה. עם הצטרפותו של רן להנהלה, מציגה רדקום צוות מוביל חזק ומנוסה, שהינו חיוני ליישום אסטרטגיות הצמיחה להאצת עסקינו לשלב הבא".

"אני סבור שאין זמן טוב יותר להצטרף לרדקום – חברה עם מוצר פורץ דרך, שהינו חוד החנית במסלול הצמיחה של החברה", אמר רן ורד. "אני שמח להצטרף לצוות מצוין זה, וממוקד בהצמחת החברה וניצול מלוא הפוטנציאל העסקי הגלום בה".

רן ורד מצטרף לרדקום לאחר ששימש כמנהל הכספים של חטיבת EMEA של אמדוקס בין השנים 2011-2016. לפני 2011, שימש רן במגוון תפקידי ניהול כספים באמדוקס, היה מייסד משותף וסמנכ"ל כספים של קרן השקעות, וכן עבד כרו"ח בפירמת KPMG. לרן תואר שני במנהל עסקים במסלול מימון מאוניברסיטת ת"א ותואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מהמכללה למנהל, והינו רו"ח מוסמך בישראל.

סמנכ"ל הכספים הפורש של רדקום, אורי בירנברג, יישאר בחברה במהלך החודשים הקרובים לצורך חפיפה והעברה חלקה של התפקיד.

"ברצוני להודות לאורי על תרומתו הרבה לרדקום במהלך השינוי שהתחולל בה בשנים האחרונות, ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו",  אמר ירון רבקאי.

 

אודות רדקום:

רדקום (נאסד"ק: RDCM) הינה ספקית מובילה של פתרונות NFV חדשניים לאבטחת שירות וניהול חוויית לקוח לספקי שירותי תקשורת. פתרון ה- MaveriQ מבוסס התוכנה של רדקום מנטר לאורך זמן את ביצועי רשת התקשורת ואת איכות השירות על מנת לטייב את חווית משתמש של ספקי התקשורת. רדקום מתמחה באספקת פתרונות לדור הבא של הרשתות הסלולריות והקוויות, בכללם  LTE, VoLTE, IMS ועוד. MaveriQ מאפשרת לספקי תקשורת להעביר את רשתותיהן בצורה חלקה לתצורת NFV באמצעות רשתות פיזיות, מבוססות NFV והיברידיות. למידע נוסף, אנא פנו ל: www.radcom.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות