<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ליאור חלפין מונה למנהל מכירות ב-DataZone

ליאור חלפין מונה למנהל מכירות ב-DataZone

ליאור חלפין

ליאור חלפין

ליאור חלפין (42) מונה למנהל המכירות של DataZone, יחידת בוטיק של מטריקס המספקת פתרונות בטכנולוגיות ה-Data החדשות ממשפחות ה-NoSQL ו-NewSQL.   . היחידה מסייעת ללקוחותיה להשתמש במשאבים הקיימים בארגוניהם, על מנת לממש באופן יעיל טכנולוגיות חדשות ולשפר את נגישותן למשתמשים והצוותים המקצועיים הקיימים.

במסגרת תפקידו ירכז חלפין את תחום הפיתוח העסקי והמכירות ב-DataZone, תוך התמקדות בשוק האנטרפרייז ותכנון פתרונות טכנולוגיים מבוססי קוד פתוח.

חלפין מחזיק בניסיון רב בעולמות בסיסי הנתונים. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי בחברת adCore Technologies. לפני כן עבר בתפקידים דומים בסטארט אפ STOREE וב-Oracle.

אודות DataZone

DataZone היא יחידת בוטיק של מטריקס שהוקמה בשנת 2015. היחידה מספקת פתרונות מקיפים סביב טכנולוגיות NoSQL ו NewSQL,  הדרכות וקורסים, שירותים מקצועיים ושירותים מנוהלים. DataZone פועלת בשיתוף פעולה עם יצרנים מובילים בעולם כמו Couchbase ו-AWS. היא אף משמשת כשותפה בינלאומית מובילה של חברת Elastic, היצרנית מאחורי מוצרי הקוד הפתוח Kibana, Logstash ו-ElasticSearch המספקים פתרונות מקיפים לניתוח מידע ואנליטיקה בזמן אמת.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות