<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > Veeam מכריזה על מנכ"ל חדש – וויליאם לרג'נט, ועל סמנכ"ל תפעול ונשיא חדש – פיטר מקיי, שהגיע מ- VMware

Veeam מכריזה על מנכ"ל חדש – וויליאם לרג'נט, ועל סמנכ"ל תפעול ונשיא חדש – פיטר מקיי, שהגיע מ- VMware

וויליאם לרג'נט

וויליאם לרג'נט

כחלק מהפרישה הגלובלית של Veeam והחדירה המאסיבית לשוק האנטרפרייז, וכחלק מהיעד שהציבה לעצמה – לעבור רף הכנסות של מיליארד דולר  תוך 3 שנים – Veeam מחזקת את ההנהלה שלה עם שני מנהלים מצטיינים ועתירי ניסיון

 חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני  ה- Always-On Enterprise™, מכריזה על שני מינויים חדשים בחברה: פיטר מקיי (Peter C. McKay), ששימש עד לאחרונה כסמנכ"ל בכיר ומנהל כללי של אמריקה ב- VMware, מונה לנשיא Veeam ולסמנכ"ל התפעול שלה. וויליאם לרג'נט (William H. Largent), ששימש עד כה כסמנכ"ל בכיר ב-  Veeam, מונה למנכ"ל החברה. רטמיר טימשב ואנדריי ברונוב, המייסדים והמנהלים, יישארו בתפקיד אסטרטגי, ויתמקדו באסטרטגיית שוק ובפיתוח של מוצרים חדשים.

"עם המינוי של פיטר ווויליאם, אנו מכניסים עומק, ניסיון וכישרון לצוות ההנהלה המוביל שלנו. וויליאם ופיטר הם מנהלים מנוסים שבאים עם ארגז כלים מכובד. הם יהוו גורמים חיוניים בהגשמת השאיפה של Veeam להמשיך בתהליך הצמיחה החד שלה," אמר רטמיר טימשב. "פיטר יצטרף לדירקטוריון שלנו, לצד אנדריי, וויליאם ואנוכי. דרך צירוף טלנטים כמו פיטר, Veeam שולחת איתות ברור לשוק, בנוגע למעמדה כמובילה ורמז לכך שעד כה גרדה רק את קצה הפוטנציאל שלה."

רטמיר טימשב

רטמיר טימשב

"'טרנספורמציה דיגיטלית, ענן, טכנולוגיות חברתיות ומשתמשים' משנים את הדרך בה ארגונים מנהלים עסקים ובונים את  התיאבון הארגוני לנכס גישה תמידית למידע קריטי ולאפליקציות ולהיות Always-On" אמר פיטר מקיי. "אנחנו בשיאה  של מהפכה דיגיטלית כוללת, ובשעה שארגונים  מחפשים לרתום את הענן ולעמוד בקצב הדרישות המשתנות של המשתמשים, עם זמינות של 24/7/365 – זמינות מידע היא כבר לא בגדר אופציה אלא צריכה לקבל מעמד של אסטרטגיה ארגונית בעדיפות עליונה. לכן אני כאן. Veeam תמיד היתה מילה נרדפת לחדשנות וסיפוק רצון הלקוח. אין הרבה חברות מרגשות כמו Veeam ולכבוד הוא לי להצטרף לצוות ולסייע בניווט החברה ליעד הבא שלה בתהליך הצמיחה."

"ביליתי את רוב הקריירה שלי בהקמת עסקים, אבל Veeam היא חברה מיוחדת," אמר וויליאם לרג'נט. "מאז שנוסדה החברה ב- 2006, תמיד היינו בחוד החנית מבחינת חדשנות וחשיבה פורצת גבולות. ברגע שהמוצר הראשון שלנו שוחרר לשוק, תוך פרק זמן קצר מאד, כל  מנהלי הווירטואליזציה הכירו אותנו. המשכנו להתקדם עם הגישה החדשנית וכאשר אנו מביטים לעבר העתיד, המיקוד שלנו יהיה בהעצמת ארגונים ובהקניית זמינות של 24/7/365 תוך מינוף הפוטנציאל של כלכלת הדיגיטל הנוכחית."

 אודות Veeam  

פיטר מק'י

פיטר מקיי

Veeam ® מכירה באתגרים הגלובליים החדשים, המחייבים את הלקוחות לתפקד כ- Always-On Business™ לרבות תפעול שוטף של 24/7/365 . על מנת להתמודד עם דרישה זו Veeam  פרצה דרך לשוק חדש שדורש זמינות עבור ארגוני האנטרפרייז (Always-On Enterprise™).

בשונה מפתרונות גיבוי Legacy המספקים זמני התאוששות מאסון RTO), ™RTPO) של שעות או ימים, Veeam מספקת ללקוחותיה זמני התאוששות  (RTPO™) של למטה מ- 15 דקות לכל היישומים והמידע. יכולות אלה מתאפשרות בזכות פתרון הוליסטי המספק התאוששות במהירות הבזק, ללא אובדן מידע וכולל הגנה מובטחת, מינוף של המידע ושקיפות מלא.

Veeam Availability Suite™ הכוללת את הפתרון Veeam Backup & Replication™ מציעה וירטואליזציה, שירותי אחסון וענן המאפשרים למרכז הנתונים המודרני לסייע לארגונים לחסוך זמן, לצמצם סיכונים ולהפחית בצורה דרמטית עלויות תפעוליות והוניות.

Veeam הוקמה ב-2006 וכיום יש לה למעלה מ- 39,000 שותפים מקצועיים ולמעלה  מ- 193,000 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה העולמי של Veeam יושב בבאר שבשוויץ ולחברה סניפים נוספים ברחבי העולם.

הסניף הישראלי של Veeam, החולש גם על פעילות החברה ביון, קפריסין ומלטה, הוקם ב- 2012 והצליח לגייס, בפרק זמן קצר, למעלה מ- 1,000 לקוחות, בינהם: משרדי ממשלה, בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות, חברות טלקום, חברות הייטק ועוד. לאתר החדש בעברית, הקלק כאן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות