<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > חברת VMware מכריזה על קידומו של שמוליק ענתבי לתפקיד מנהל אזור בכיר למדינות אגן הים התיכון

חברת VMware מכריזה על קידומו של שמוליק ענתבי לתפקיד מנהל אזור בכיר למדינות אגן הים התיכון

שמוליק ענתבי

שמוליק ענתבי

חברת VMware מכריזה על קידומו של שמוליק ענתבי לתפקיד מנהל אזור בכיר למדינות אגן הים התיכון (Senior Director Mediterranean Region). במסגרת התפקיד יהיה אחראי ענתבי על פעילות החברה בתורכיה, יוון, קפריסין ומלטה, כמו גם בישראל, ויעסוק בתחומי המכירות, תמיכה, יישום אסטרטגיות שיווק ועידוד הצמיחה העסקית במדינות אלה. לפני כן היה מנהל פעילות מק'אפי בישראל ומנהל מכירות בכיר בסיסקו. ענתבי הוא בעל תואר מהנדס אלקטרוניקה מאוניברסיטת ברידג'פורט שבארצות הברית.

ענתבי הקים את הסניף הישראלי של חברת VMware בשנת 2007. מאז רכשה החברה בישראל ארבעה סטארט אפים ישראלים בהיקף כולל של מעל 250 מיליון דולרים, שאוחדו אל סניף החברה המורחב בהרצליה. כיום מועסקים בחברה בישראל מעל 150 עובדים.

חברת VMware היא חברה בינלאומית, המוכרת בעיקר בשל המהפכה שהובילה בעולם: מהפכת הווירטואליזציה ושירותי מחשוב ענן. כיום מובילה את המפכה הבאה של המעבר לעולם הדיגיטלי ולכן פועלת ללא הרף בהצעת פתרונות חדשים ללקוחות בתחום. כיום מוערך שווי השוק שלה במעל30  מיליארד דולר. לחברה מעל 500,000 לקוחות, יותר מ- 75,000 שותפים ויותר מ- 18,000 עובדים ברחבי העולם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות