<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ירון מגבר מונה למנהל מרכז המחקר והפיתוח של ARM בישראל

ירון מגבר מונה למנהל מרכז המחקר והפיתוח של ARM בישראל

ירון מגבר

ירון מגבר

ARM , מובילה בפיתוח פתרונות IP (קניין רוחני) טכנולוגיים לתעשיית האלקטרוניקה, מודיעה על מינויו של ירון מגבר למנהל מרכז המחקר והפיתוח של החברה בישראל, אשר הוקם על בסיס רכישתה של חברת Sansa Security ביולי 2015. בנוסף לניהול פעילות הפיתוח בתחום ה"אינטרנט של הדברים" (IoT) , מגבר יהיה אחראי על הניהול הכולל של אתר החברה בישראל, הממוקם בכפר נטר ומעסיק 120 עובדים.

ARM ישראל הודיעה כי תגייס במהלך השנה הקרובה עובדים נוספים למגוון תפקידים. מהלך זה, ימצב את המרכז בישראל כאחד המרכזיים בקרב מרכזי המו"פ של החברה בעולם.

למגבר כעשרים שנות ניסיון בתחומי ההייטק, בדגש על מומחיות בניהול פיתוח תוכנה וחומרה. בחמש השנים האחרונות שימש כסמנכ"ל הפיתוח של Sansa Security. קודם לכן כיהן מגבר במגוון תפקידי ניהול, מחקר ופיתוח בחברות  Cyber-Ark, צורן וסיאנו. ירון מגבר הנו בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב.

קבוצת ה-IoT של ARM בישראל, שותפה לעשייה הגלובאלית בהאצת שוק ה- IoT והקמת שירותי SaaS שיספקו אקו-סיסטם מלא ללקוחות החברה ברחבי העולם. פעילות החטיבה בישראל מורכבת ממפתחי תוכנה המתמחים במגוון רחב של טכנולוגיות, שפות וכלים, העומדים בחזית הטכנולוגיה: החל מעולם ה- Embedded RT, פיתוח על Devices, כתיבה ב- C, Linux, Android ועד לעולמות ה- SaaS, ענן, Java, Docker, AWS.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות