<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > TopSpin עברה למשרדיה החדשים בהרצליה פיתוח

TopSpin עברה למשרדיה החדשים בהרצליה פיתוח

TopSpin Office 7חללי חשיבה מעוצבים ועמדות משחקים

אחרי שלוש וחצי שנים, וגידול משמעותי בכמות העובדים,  TopSpin Security, המפתחת מערכת לאיתור וטיפול בנוזקות ברשת הארגונית, עברה למשכנה החדש בהרצליה פיתוח.

המשרד, בעיצובו של אסף אוסטרובסקי, עומד בסטנדרטים של מדינת הסטארט-אפים, עם מטבח מפנק, עמדות משחקים, חללי חשיבה מעוצבים וממותגים ומרחבי עבודה נעימים ומרווחים.

בעיקר הושם דגש על שמירה של חלל מרכזי  לעבודת צוות וחשיבה משותפת,  לצד שמירה על הפרטיות של כל עובד בפינת העבודה  האישית  שלו.

החברה מספקת מערכת איתור והתראה אקטיבית של מתקפות סייבר המבוססת על טכנולוגיית הונאה (Deception). המערכת של טופספין מטמינה ברחבי הארגון פתיונות המדמים שרתים ומחשבים שעליהם מידע רגיש. פתיונות אלה מושכים אליהם את התוקפים, חושפים אותם ומסיתים את המתקפה מהנכסים האמיתיים של הארגון. החברה נוסדה ב-2013 על ידי המנכ"ל דורון קולטון TopSpin Office 2והיא מעסיקה היום כ-25 עובדים בארץ ובארה"ב. בין לקוחות החברה נמנות חברות כמו First Midwest Bancorp, קונצרן התרופות Baxalta, ביה"ח של אוניברסיטת סטנפורד ועוד.

טופספין השלימה בינואר האחרון סבב גיוס ראשון (Series A) של כ-5 מליון דולר. את הגיוס הובילו ארבעה משקיעים, מן הבולטים בשוק אבטחת המידע בישראל –  שלמה קרמר, מיקי בודאי, זוהר זיסאפל וראקש לונקאר -המחזיקים ברקורד מרשים כמייסדים או כמשקיעים בחברות, בין המצליחות ביותר, בתחום הסייבר, כגון: Check Point, Imperva, Trusteer, Palo Alto Networks, Aorato, Adallom, Lacoon ורבות נוספות  www.topspinsec.com.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות