<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > קרן זוהר מונתה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש ב- Aqua Security

קרן זוהר מונתה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש ב- Aqua Security

תוביל תהליך גיוס גדול שצפוי להכפיל את היקף החברה

קרן זוהר

קרן זוהר

קרן זוהר, (34), מונתה לתפקיד סמנכ"ל גיוס ומשאבי אנוש בסטרטאפ הישראלי Aqua, במטרה להוביל תהליך גיוס אגרסיבי שיכפיל את היקף העובדים בחברה. במסגרת תפקידה, זוהר תתווה את אסטרטגיית הגיוס, תוך בניית תרבות ארגונית שתתמוך בפעילות העסקית של החברה. כיום Aqua מגייסת למגוון תפקידי פיתוח, מחקר, מוצר ומכירות לפעילותה בישראל ובארה"ב.

Aqua Security הוקמה לפני כשנה בלבד כדי לספק פתרונות אבטחת מידע לתחום הצומח של קונטיינרים וירטואליים (Docker). לאחר אימוץ מהיר של הפתרונות מצד לקוחות בינלאומיים גדולים, החברה עלתה על מסלול צמיחה מהיר וכעת מקדמת מהלכים להרחבת הפעילות  הבינלאומית כדי לענות על הביקוש בשוק לטכנולוגיה.

זוהר היא בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, ובעלת תואר שני בייעוץ ארגוני מבר אילן. לפני הצטרפותה ל- Aqua ליוותה זוהר תהליכי גיוס אינטנסיביים בחברות סטרטאפ טכנולוגיות תוך הקמת תשתיות פנימיות תומכות לגידול עתידי.

"אנו מברכים על הצטרפות קרן ל- Aqua כדי להוביל את פעילות הגיוס בנקודה קריטית בשלבי הצמיחה של החברה. נקודה בה אנו מחפשים אנשי פיתוח מקצועיים המסוגלים ומעוניינים להתמודד עם טכנולוגיות חדשות, מתודולוגיות מתקדמות וסביבת עבודה המקפידה על איכות ללא פשרות, ובמקביל מחפשים להשתלב בתרבות ארגונית אשר שמה לה לדגש לעצב לכל עובד מקום של השפעה משמעותית ונטילת חלק חשוב בהתפתחות החברה", אמר דרור דווידוף, מייסד שותף ומנכ"ל Aqua.

אודות Aqua Security

אקווה סקיוריטי, סטרטאפ ישראלי בעל משרדים בארה"ב, הוקם במטרה לספק הגנה למערכות המפעילות ארכיטקטורה של קונטיינרים (Virtual Containers), תחום חדש בעולם מערכות המידע הנמצא בצמיחה מהירה עם שוק פוטנציאלי של 40-50 מיליארד דולר. בעוד ארכיטקטורה של קונטיינרים מספקת יתרונות רבים של מהירות, גמישות וחסכון בהפעלה של מערכות, היא גם מייצרת אתגרי אבטחה חדשים שמערכות אבטחה וותיקות לא מסוגלות להתמודד עימם. הפלטפורמה של אקווה עונה על אתגרים הנוצרים בסביבת קונטיינרים, כשהיא מספקת שקיפות, שליטה בפעילות, בידוד משאבי מחשוב  ורשת, וזיהוי ומניעת חדירה. פחות משנה מהקמתה, אקווה צברה לקוחות גדולים ומובילים בתחומי הפיננסים, טכנולוגיה ותשתיות.

אקווה סקיוריטי נוסדה על ידי יזמים בעלי ניסיון רב בעולם טכנולוגיה: דרור דווידוף, שכיהן בתפקידים בכירים במספר חברות אבטחת מידע בינלאומיות, ואמיר ג'רבי, ששימש בתפקידים טכנולוגיים בכירים ב- CA ומחזיק ב- 14 פטנטים רשומים. אליהם הצטרף צוות הובלה בעל ניסיון רב. החברה גייסה הון של 4.5 מיליון דולר מקרן TLV ומשלמה קרמר, בהשתתפות אנג'לים מובילים נוספים הכוללים את גיורא ירון ובועז חלמיש, וכמו כן את מייק פיי המשמש כנשיא ו-COO של ענקית אבטחת המידע סימנטק.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות