<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > עדו גנות מונה לסמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי של חטיבת ה-IoT ב-‪ARM

עדו גנות מונה לסמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי של חטיבת ה-IoT ב-‪ARM

עדו גנות

עדו גנות

ARM, מובילה בפיתוח פתרונות IP (קניין רוחני) טכנולוגיים לתעשיית האלקטרוניקה, מודיעה על מינויו של עדו גנות לסמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי של חטיבת ה-IoT הגלובלית ב-ARM וכחבר בהנהלת החטיבה העולמית. פעילות החטיבה מתמקדת במערכות מחוברות חכמות: ערים חכמות, תאורה חכמה, מבנים חכמים, אוטומציה תעשייתית ועוד, כמו גם אספקת פתרונות ניהול מאובטחים של יחידות קצה חכמות בעולם ה-IoT. גנות מנהל את הצוות העסקי הגלובלי המאגד את תחומי המכירות, הפיתוח עסקי, ותמיכת הלקוחות של החטיבה בארה"ב, אירופה ואסיה.

גנות הצטרף ל-ARM לפני כשנה כחלק מהרכישה שלSansa Security , בה כיהן כסמנכ"ל בכיר למכירות ופיתוח עסקי. ‪לפני כן, כיהן במגוון תפקידי ניהול בכירים עסקיים בחברות טכנולוגיה מובילות.

גנות מביא עימו מעל עשרים שנות ניסיון בהובלת צוותים עסקיים גלובליים ומכירת תוכנה לחברות טכנולוגיות מובילות בעולם בהיקפי פעילות גדולים.‪

גנות מחזיק בתואר MBA מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

חטיבת ה-IoT של ARM, שותפה לעשייה הגלובאלית בהאצת שוק ה- IoT והקמת שירותי SaaS שיספקו אקו-סיסטם מלא ללקוחות החברה ברחבי העולם. פעילות החטיבה בישראל מורכבת ממפתחי תוכנה המתמחים במגוון רחב של טכנולוגיות, שפות וכלים, העומדים בחזית הטכנולוגיה: החל מעולם ה- Embedded RT, פיתוח על Devices, כתיבה ב- C, Linux, Android ועד לעולמות ה- SaaS, ענן, Java, Docker, AWS.

אודות ARM

הטכנולוגיות של ARM מצויות בלב ליבם של המוצרים הדיגיטליים המתקדמים בעולם. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת היווצרותם של שווקים חדשים ומקדמת שינוי מהותי של תעשיות ושל החברה בכלל. חברת ARM מתכננת מעבדים מדרגיים וחסכוניים באנרגיה וטכנולוגיות נלוות במטרה לספק את הבינה לקשת רחבה של יישומים, מחיישנים ועד לשרתים, כולל טלפונים חכמים, טאבלטים, תשתיות ארגוניות והאינטרנט של הדברים.

הטכנולוגיה החדשנית של החברה מורשית על-ידי שותפות ARM שהוציאו לשוק יותר מ-75 מיליארד SoCs (מערכות על גבי-שבב) המכילות את הקניין הרוחני של החברה מאז הוקמה ב-1990. ביחד עם ה"קהילה המחוברת" של ARM פורצת החברה עוד ועוד מחסומים כדי להביא חדשנות למפתחים, למתכננים ולמהנדסים, ולפלס עבור חברות האלקטרוניקה המובילות נתיב מהיר ואמין אל השוק. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בקיימברידג', אנגליה והיא מעסיקה יותר מ-4300 עובדים. לחברה למעלה מ-35 מרכזי פיתוח ומשרדי מכירות ברחבי העולם. ARM ישראל הוקמה בשנת 2000 ופעילותה מתמקדת במכירת רישיונות IP באופן ישיר ומכירת כלים באמצעות מפיץ וכן בפעילות מחקר ופיתוח, בעקבות רכישתה של חברת Sansa Security ביולי 2015.  www.arm.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות