<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים

מיקי פרידמן

מיקי פרידמן

מיקי פרידמן  מונה לפריסייל אזורי בחברת Veeam

מיקי פרידמן, 43, מונה למנהל הפריסייל האזורי של חברת Veeam בישראל, יון, קפריסין ומלטה. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על קידום מכירות מוצרי זמינות המידע של Veeam בהיבט הטכני, ובהעברת יכולות ויתרונות המוצרים לשותפים העסקיים וללקוחות.  פרידמן מגיע ל-     Veeamאחרי 15 שנה בחברת EMC, מתוכם 10 שנים בתפקיד פריסייל גלובלי למוצרי הגיבוי של החברה בארה"ב, ו- 5 שנים  כראש צוות ב-  Professional Services בישראל עם  אחריות על כל מוצרי הגיבוי, והשחזור של החברה.

לפרידמן תואר ראשון במדעי המחשב מן האוניברסיטה הפתוחה ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת פיניקס בארה"ב.

אודות Veeam  

Veeam ® מכירה באתגרים הגלובליים החדשים, המחייבים את הלקוחות לתפקד כ- Always-On Business™ לרבות תפעול שוטף של 24/7/365 . על מנת להתמודד עם דרישה זו Veeam  פרצה דרך לשוק חדש שדורש זמינות עבור ארגוני האנטרפרייז (Always-On Enterprise™).

בשונה מפתרונות גיבוי Legacy המספקים זמני התאוששות מאסון RTO), ™RTPO) של שעות או ימים, Veeam מספקת ללקוחותיה זמני התאוששות  (RTPO™) של למטה מ- 15 דקות לכל היישומים והמידע. יכולות אלה מתאפשרות בזכות פתרון הוליסטי המספק התאוששות במהירות הבזק, ללא אובדן מידע וכולל הגנה מובטחת, מינוף של המידע ושקיפות מלא.

Veeam Availability Suite™ הכוללת את הפתרון Veeam Backup & Replication™ מציעה וירטואליזציה, שירותי אחסון וענן המאפשרים למרכז הנתונים המודרני לסייע לארגונים לחסוך זמן, לצמצם סיכונים ולהפחית בצורה דרמטית עלויות תפעוליות והוניות.

Veeam הוקמה ב-2006 וכיום יש לה למעלה מ- 39,000 שותפים מקצועיים ולמעלה  מ- 193,000 לקוחות ברחבי העולם. מטה החברה העולמי של Veeam יושב בבאר שבשוויץ ולחברה סניפים נוספים ברחבי העולם.

הסניף הישראלי של Veeam, החולש גם על פעילות החברה ביון, קפריסין ומלטה, הוקם ב- 2012 והצליח לגייס, בפרק זמן קצר, למעלה מ- 1,000 לקוחות, בינהם: משרדי ממשלה, בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות, חברות טלקום, חברות הייטק ועוד. לאתר החדש בעברית, הקלק כאן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות