<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אבי ברק מונה למנהל המכירות של Cybonet בישראל ובאירופה

אבי ברק מונה למנהל המכירות של Cybonet בישראל ובאירופה

אבי ברק

אבי ברק

ברק מביא  עמו ל-Cybonet 17 שנות ניסיון בניהול מכירות בתחומי ה-IT מחברות דוגמת צ'ק פוינט, Arrow ECS, בזק בינלאומי ונטויז'ן, בדגש על תחומי אבטחת המידע ופתרונות לרשתות

חברת Cybonet, ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מינתה את אבי ברק למנהל מכירות אזורי (Regional Director of Sales) בחברה, האחראי על מכירות בישראל ובמדינות אירופה.

ברק מביא עמו ל-Cybonet 17 שנות ניסיון בניהול מכירות בתחומי ה-IT מחברות דוגמת צ'ק פוינט, Arrow ECS, בזק בינלאומי ונטויז'ן, בדגש על תחומי אבטחת המידע ופתרונות לרשתות תקשורת.

בתפקידיו הקודמים שימש ברק בין היתר כמנהל ערוצי מכירה בצ'ק פוינט, מנהל מוצר בחברת ההפצה Arrow ECS, מנהל מכירות בחברת Azlan (Tech Data), מומחה מכירות בתחום אבטחת המידע בבזק בינלאומי ומנהל לקוחות אסטרטגיים בנטויז'ן.

במסגרת תפקידו יעסוק ברק באיתור, גיוס וניהול לקוחות מפתח, ניהול מלא של כל מחזורי המכירות ללקוחות בישראל ובמדינות אירופה ועמידה ביעדי המכירה של Cybonet. כמו כן, יהיה ברק אחראי על גיבוש מערך מכירות הנשען הן על מכירות ללקוחות סופיים והן על שיתופי פעולה עם חברות הפצה ואינטגרטורים, תוך מינוף המוניטין של Cybonet בתחום השירות.

דוד פלדמן, מנכ"ל Cybonet, בירך את אבי ברק על מינויו ואמר: "מינויו של אבי ברק לתפקיד מנהל מכירות אזורי הוא מהלך שמשיג שתי מטרות בו זמנית. המהלך מעמיד לרשותנו יכולות, כישורים וקשרים ברמה גבוהה של מנהל מכירות עם רקע מוצק במכירת פתרונות רשת, אבטחת מידע וסייבר, ובו בזמן הוא מעצים את יכולת Cybonet להעמיק את אחיזתה בשוק הישראלי ולחזק את הצמיחה שלנו באירופה".

אודות Cybonet

חברת Cybonet (לשעבר PineApp) היא ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, המותקנים על גבי יותר מ-3,000 מערכות ומשרתים קרוב ל-40,000 דומיינים, בכ-60 מדינות בעולם. החברה מספקת מענה מקיף לאבטחת דואר אלקטרוני, סינון URL, ניטור מלא ושוטף של רשתות, ובדיקות של פגיעויות אבטחת מידע. בין לקוחות Cybonet בארץ ובעולם נמנים מפעילי טלקום, משרדי ממשלה, ארגונים פיננסיים ועסקים קטנים ובינוניים (SMBs). Cybonet, שממוקמת בחיפה, מעסיקה כ-40 עובדים בישראל ובעולם ומגייסת בימים אלה עשרות עובדים נוספים על מנת לתמוך בצמיחתה המואצת. בעלת השליטה ב-Cybonet היא קרן דסימה ונצ'רס שבבעלות רוני צארום, המכהן גם כיו"ר החברה.

אתר החברה: www.cybonet.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות