<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אורי אברמוב מונה לסמנכ"ל פיתוח ב-Xact מקבוצת One1

אורי אברמוב מונה לסמנכ"ל פיתוח ב-Xact מקבוצת One1

אורי אברמוב

אורי אברמוב

אורי אברמוב מונה לסמנכ"ל פיתוח בחטיבת ה-SAP של קבוצת One1. אברמוב ינהל את קבוצת הפיתוח של החטיבה הכוללת עשרות מפתחי SAP, ויהיה אחראי על הפיתוח והאינטגרציה אצל מגוון לקוחות החברה.

אברמוב כיהן בעבר כמפתח SAP הראשון בחברת דיקומנו. במקביל לצמיחת החברה הוא קודם לתפקיד מנהל פיתוח ולאחר מכן לתפקיד סמנכ"ל שירותים עסקיים, שבמסגרתו התמחה בבניית פתרונות מורכבים לתהליכים עסקיים ב-SAP.

המינוי של אברמוב הוא חלק מתהליך המיזוג של חברת דיקומנו עם חטיבת ה-SAP של קבוצת One1, אשר רכשה את דיקומנו לאחרונה. אברמוב הוא בעל ניסיון רב בפיתוח ובבניית פתרונות לעולם ה-SAP, ויחשוף לשוק את פתרונות החטיבה לטרנספורמציה הדיגיטלית. בתפקידו החדש כסמנכ"ל פיתוח הוא יפעל למימוש היכולות הגלומות במיזוג, ולחיזוק מיצוב קבוצת הפיתוח של Xact מקבוצת One1 כמובילה בתחומה בישראל.

לאורי אברמוב תואר ראשון במדעי המחשב מהמכלל למינהל.

אודות קבוצת ONE1
One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה- IT המובילות בישראל, בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-3,500 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי הטלקום, תעשיה, היי-טק, בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א יתר 50 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת 1One הוא שי אוזון.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות