<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ברונו בלישה מונה למנהל מכירות Citrix באינוקום מקבוצת אמן

ברונו בלישה מונה למנהל מכירות Citrix באינוקום מקבוצת אמן

ברונו בלישה

ברונו בלישה

ברונו בלישה מונה למנהל מכירות Citrix באינוקום מקבוצת אמן. במסגרת תפקידו יהיה אחראי ברונו על ניהול מכירות וקידום פתרונות הוירטואליזציה, שיתוף הקבצים וניהול הניידים של Citrix. במסגרת הצמיחה של אינוקום וחיזוק שיתוף הפעולה הארוך עם Citrix יוביל ברונו תהליכי מכירה מול הלקוחות הגדולים יחד עם הריסלרים.

לברונו יש ניסיון רב בתחום המכירות. בעברו כיהן בתפקידי ניהול רבים, בין השאר כיהן כ-Director במלם תים. לברונו יש תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת Derby האנגלית.

אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות