<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > יותר מ-3,000 לקוחות והכנסות של 3 מיליארד דולר ב-3 שנים: XtremIO הישראלית שנרכשה ע"י Dell EMC

יותר מ-3,000 לקוחות והכנסות של 3 מיליארד דולר ב-3 שנים: XtremIO הישראלית שנרכשה ע"י Dell EMC

 בשנת 2013 מבססת את מעמדה של Dell EMC כמובילת פתרונות האחסון הארגוני מבוסס פלאש

מערך פתרונות ה-All-Flash של XtremIO היושב בגליל ים, ממשיך לצמוח בהכנסות ובמספר הלקוחות, כך הודיעה Dell EMC. הישג זה ממשיך ומקבע את מעמדה של EMC (כעת חלק מ-Dell EMC) כמובילת שוק ה-All-Flash, כאשר על פי בדיקת חברת המחקר IDC , מחזיקה EMC ב-40% מהיקף ההכנסות בשוק – כמעט פי 2.5 מהמתחרה הקרובה ביותר.

XtremIO הישראלית נרכשה ע"י EMC לפני כשלוש שנים, בשלב שעדיין לא היו לה מכירות ואף לא מוצר, וכיום מוצר האחסון שלה הוכתר כצומח ביותר ב-36 שנות קיומה של החברה, עם הזמנות של יותר ממיליארד דולר בשנה.  הכנסות XtremIO כיסו את הוצאות רכישתה תוך פחות משנה.

מאז השקת המוצר הראשון בנובמבר 2013, מכירות XtremIO גברו על אלו של כל המתחרים, וכיום יותר מ-3,000 לקוחות עושים שימוש במוצרי החברה, וההכנסות המצטברות

דן

דן ענבר

ממכירות הגיעו ל-3 מיליארד דולר.

מערכי האחסון של XtremIO נבנו במיוחד להאצה ואיחוד של תהליכי אחסון מעורבים כדוגמת מסדי נתונים, אנליטיקה, מכונות ושרתים וירטואלים ותשתית שולחן עבודה וירטואלית. XtremIO מציעה ארכיטקטורה המסוגלת לצמוח על פי דרישה עם שירותי מידע זמינים, המצוידים ביכולות הכיווץ ומניעת הכפילויות הטובים בתעשייה. בנוסף, משלבים המערכים ניהול עותקי מידע (Copy Data Management) מובנים, במטרה לסייע ללקוחות לשפר את יעילותם ולהאיץ תהליכים בתפעול העסק ובמחלקת ה-IT.

Dell EMC אף הכריזה לאחרונה על מספר עדכוני תוכנה חשובים, המרחיבים את יכולות הטמעת היישומים של XtremIO, ומוסיפים יכולות ניהול לסביבות וירטואליות, הן לזו של VMware והן לסביבת מיקרוסופט.

"המומנטום המדהים שמציגה XtremIO מהווה אישור מצד הלקוחות לכך שמדובר במוצר המוביל בקטגוריה שלו, המאפשר להאיץ ולאחד תהליכים על גבי תשתיות שונות של אחסון בדאטה סנטר המודרני", מציין דן ענבר, סגן נשיא בכיר ומנהל פעילות XtremIO ב-Dell EMC. "הלקוחות שלנו מספרים לנו שהם משתמשים ב-XtremIO כי 'הוא פשוט עובד', על מנת לספק תוצאות מהירות, עבור תהליכים תובעניים של היישומים שלהם. אנו נלהבים להמשיך ולפתח את XtremIO על מנת להתמודד עם דרישות מאתגרות נוספות של תהליכים בארגונים, אשר יכולים ליהנות מהייחודיות שבארכיטקטורה שכולה מבוססת על פלאש".

Dell EMC, חלק מקבוצת Dell Technologies, מאפשרת לארגונים לקדם את מרכז הנתונים שלהם לעידן הדיגיטלי, תוך שימוש בטכנולוגיות המובילות בתעשייה, בתחומי תשתית אחודה, שרתים, אחסון ואבטחת מידע. Dell EMC מספקת לעסקים בסיס אמין לטרנספורמציה של ה-IT שלהם, באמצעות ענן היברידי, פיתוח יישומים לסביבת ענן ופתרונות  Big Data. Dell EMC  מספקת שירותים ללקוחות ב-180 מדינות –  98% מהן חברות Fortune 500  – והינה בעלת היצע המקיף והחדשני ביותר בתעשייה של פתרונות קצה, ליבה ועד הענן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות