<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > Wochit, פלטפורמה ליצירת וידאו לאתרי תוכן ולרשתות חברתיות משלימה סבב גיוס בהובלת חברות מדיה בינלאומיות

Wochit, פלטפורמה ליצירת וידאו לאתרי תוכן ולרשתות חברתיות משלימה סבב גיוס בהובלת חברות מדיה בינלאומיות

החברה השלימה גיוס של 13 מיליון דולר בהובלת ProSieben, SPH ו- Carlo de Benedetti

חברת הסטארטאפ הישראלית, Wochit (וואצ'יט), הודיעה היום על השלמת סבב גיוס של 13 מיליון דולר. את הסיבוב הובילו גופי תוכן ProSieben, Singapore Press Holdings’ SPH Media Fund, ו Carlo de Benedetti. לסבב זה הצטרפו גם משקיעים קיימים, ביניהם הקרנות Redpoint, Marker LLC ו- Cedar Fund. ההשקעה תנותב להמשך קידום הטכנולוגיה להפקה יעילה ומהירה של סרטוני וידאו וכן להרחבת פעילות החברה לשווקים נוספים ברחבי העולם.

דרור

דרור גינזברג

המשקיעים בסבב זה, אשר מייצגים עשרות אתרי תוכן שונים, הם גם לקוחות החברה. השקעתם מעידה על החשיבות האסטרטגית שחברות מדיה רואות בפלטפורמת יצירת התוכן של Wochit. הפלטפורמה, אשר תומכת בהפקה פשוטה, מהירה ויעילה של סרטוני וידאו המותאמים לרשתות החברתיות השונות, מאפשרת ליוצרים בגופי תקשורת ותוכן ליצור וידאו בכמות גדולה ואיכות גבוהה, על ידי שימוש חכם באוטומציה וגישה מורשית לספריית תוכן עצומה המתעדכנת בזמן אמת.

לפי Jens Doka, מנהל מוצר ראשי ב ProSiebenSat1 Digital הגרמנית ״הגידול בפלטפורמות תוכן הביא לביקוש גדול עוד יותר לתכני וידאו. עם Wochit, אנו בProSiebenSat1 מסוגלים להפיק תכני וידאו ביעילות הנדרשת על מנת לענות על דרישות הקהל. ומעבר לכך, אנו מסוגלים כעת לייצר בקלות סרטונים המותאמים לדרישות של כל פלטפורמה ופלטפורמה״.

בנוסף ציין המשקיע והמפרסם Carlo de Benedetti: ״אני מאמין כי לגופי תוכן צפוי עתיד מזהיר. על מנת להגיע לשם, עלינו להתאים את המוצרים שלנו לדרישות הקהלים השונים. Wochit היא חברה רבת ערך אשר מאפשרת לגופי תוכן להתמקד בסיפור עצמו במקום בהפקה של סרטוני הוידאו. כך שיצירת וידאו, משימה שהיסטורית הייתה כרוכה בהשקעה רבה, הופכת לתהליך יעיל וידידותי לכל משתמש, בכל גוף תוכן״.

דרור גינזברג, המייסד ומנכ״ל Wochit הוסיף ״משמח לראות שגופי תוכן ומדיה כה מצליחים מעריכים את התרומה של Wochit לפעילות השוטפת שלהם ברמה כזאת שהם מוכנים להשקיע מהונם בצמיחה של החברה. אני בטוח שהשקעה זו תאפשר לנו להמשיך להביא ערך לשותפים הקיימים שלנו וכן להרחיב את בסיס הלקוחות שלנו לשווקים נוספים בעולם". ההשקעה של SPH Media Fund, אשר מהווה את קרן ההשקעות של קבוצת המדיה האסייתית Singapore Press Holdings (SPH), מצביעה על הכניסה המוצלחת של Wochit לשוק האסייתי. כלקוחות החברה, SPH משתמשת בפלטפורמה כדי לתקשר עם קהלי היעד שלה באמצעות סרטוני וידאו במגוון אתרים כגון: The Straits Times, Lianhe Zaobao, The Business Times, AsiaOne ו Stomp.

לצפייה בסרטון של Wochit: www.wochit.com/how-it-works

לצפייה בסרטונים שערכו לקוחות החברה: https://www.wochit.com/category/case-studies/

אודות  Wochit:

Wochit היא פלטפורמה ליצירת וידאו אשר מאפשרת לגופי חדשות, תוכן ותקשורת להרחיב את קהל הלקוחות שלהם ואת התקשורת איתם, באמצעות הכוח של סרטוני וידאו ברשת. גופי תקשורת בינלאומיים כמו  Time Inc., Daily News, Gannett (USA Today), AOL, Bauer, The Week, ProSieben, Singapore Straits Times, Die Welt ו- Der Spiegel, משתמשים ב Wochit ליצירת סרטוני וידאו קצרים לגבי נושאים ״חמים״ וחדשותיים ביעילות ובמהירות אשר נדרשים בעידן הוידאו במובייל וברשתות החברתיות. לחברה הסכמים עם גופי תוכן כגון AP, Reuters, Getty, Bloomberg ואחרים. דרך שילוב תוכן בפלטפורמה מבוססת-ענן לעריכת וידאו, ואפשרות להעלאת סרטונים ישירות לפלטפורמות השונות באינטרנט, היצירה של סרטוני וידאו במגוון תצורות (אופקיים, ריבועיים, ואנכיים) והפצתם ברשתות החברתיות השונות נעשית בקלות ובמהירות. Wochit הוכתרה לאחרונה כפיינליסטית בתחרות של אתר חדשות המדיה והפרסום Digiday כאחת החברות בעלות הטכנולוגיה פורצת הדרך המובילה ביותר וכן זכתה בפרס גוטנברג במסגרת טקס פרסי החדשנות פורצת הדרך של טריבקה הודות לחדשנות שהיא מביאה לעולם העיתונות. החברה נתמכת על ידי Redpoint Ventures, Marker LLC, Greycroft Partners, Cedar Fund, ProSieben, Singapore Press Holdings’ SPH Media Fund ו Carlo de Benedetti. Wochit ממוקמת בניו יורק, עם סניפים בלונדון ובישראל.

למידע נוסף: www.wochit.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות