<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > עסקים ודוחות כספיים > EatWith השלימה סבב גיוס חדש מ- TripAdvisor

EatWith השלימה סבב גיוס חדש מ- TripAdvisor

TripAdvisor משלבת את התוכן של EatWith באתר שלה כדי להציע למיליוני המטיילים שלה חוויות אירוח קולינריות חברתיות. בסיבוב הקודם גייסהEatWith  8 מיליון דולרים בהובלת קרן Greylock Partners  בספטמבר 2014. EatWith יוצגה ע"י עורכי הדין איל דיסקין ושירה שלו ממשרד GKH.

זירת הקולינריה הקהילתית EatWith ואתר הטיולים TripAdvisor הודיעו היום ש-EatWith השלימה סבב גיוס חדש בהובלת TripAdvisor ובהשתתפותGreylock Partners. סכום ההשקעה נותר חסוי.

קים סוזן

קים סוזן

"EatWith מספקת שירות חדשני שמאפשר לתיירים לסעוד כמו מקומיים, ואנו שמחים לתמוך במאמציהם דרך השקעה שתאפשר לנו להרחיב את קטגוריית המסעדות שלנו ולהפוך אותה לאף יותר מעודכנת ומובילה", אמר ברטרנד ג'לנספרגר, מנהל עולמי של ענף המסעדות ב-TripAdvisor ומנכ"ל La Fourchette. "לשבת ולחלוק ארוחה עם אדם כלשהו במטבח שלו היא דרך מצוינת לספוג את התרבות המקומית וליצור חברויות חדשות, כך שהחלטנו לשלב את EatWith אל תוך דפי המסעדות שלנו ב-TripAdvisor. מעתה, משתמשי TripAdvisor יוכלו להזמין חוויות EatWith במגוון ערים ברחבי העולם."

האופציה של EatWith תהיה זמינה באופן מידי באתר האינטרנט של TripAdvisor בכל המדינות בו קיים השירות, ותכלול 10 ערים עם השקתה. בהמשך יורחב השירות ויהיה זמין גם באפליקציית הנייד של TripAdvisor וכן בערים נוספות.

ההשקעה תתמוך בצמיחה ובהתרחבות העולמית של EatWith, שממשיכה לקדם את חזונה לחבר בין אנשים מרחבי העולם דרך חוויות קולינריות ייחודיות. הפלטפורמה של EatWith מאפשרת לתיירים ולמקומיים להתארח אצל בשלנים מקומיים (חובבים, מקצוענים וגם שפים) שמארחים ארוחות בביתם או בחללי אירוח מיוחדים אחרים. השירות של EatWith זמין ביותר מ-200 ערים ברחבי העולם ומציע למעלה מ-650 מארחים ב-50 מדינות.

"למימון שקיבלנו מ-TripAdvisor ומ-Greylock Partners תהיה חשיבות גדולה ביצירת עניין גדול עוד יותר בחוויות האירוח הפופולריות שלנו," אמרה סוזן קים, מנכ"ל EatWith. "היעד שלנו הוא להמשיך את מגמת הדמוקרטיזציה בתעשייה על ידי שידוך בין תיירים הרפתקנים לבין יזמים קולינריים שרוצים לחלוק את התשוקה שלהם לאוכל."

מאז שנוסדה EatWith, מספר הולך וגדל של צרכנים נהנה מהשירות כדי להזמין חוויות קולינריות אותנטיות, אינטימיות ברחבי העולם. EatWith יוצגה ע"י עורכי הדין איל דיסקין ושיר שלו ממשרד GKH.

איך עובד השילוב בין EatWith  ל?TripAdvisor

מזה שנים מאפשרת חברת TripAdvisor לתיירים להזמין מגוון רחב של חוויות לנסיעותיהם בעולם, החל מלינה וטיסות ועד לפעילויות ומסעדות. מעתה, עמודי המסעדות של TripAdvisor יציעו למטיילים את האפשרות להשתתפות בחוויות אירוח קולינריות תחת קטגוריה חדשה המכונה: "Dine with a local chef", ומשם יוכלו לעבור ל-EatWith כדי להשלים את ההזמנה.

אפשרויות האירוח הקולינרי ב-TripAdvisor יכללו תמונות וחוות דעת אותנטיות של מבקרים קודמים, כדי לאפשר למזמינים לבחור בחוויה המתאימה להם בכל טיול.

אודות TripAdvisor

TripAdvisor®‎ הוא אתר הטיולים הגדול בעולם*, שמאפשר למטיילים למצות את מלוא הפוטנציאל של כל טיול. האתר מספק דירוגים וביקורות  שנכתבו על ידי  מיליוני מטיילים וכן מגוון רחב של אפשרויות לטיולים ומאפייני תכנון, עם קישורים נוחים להזמנה. האתרים השונים מבית TripAdvisor מהווים את קהילת הטיולים הגדולה בעולם, עם 350 מיליון מבקרים שונים בכל חודש** ו-385 מיליון חוות דעת ודעות על יותר מ-6.6 מיליון מקומות אירוח, מסעדות ואטרקציות. האתרים פועלים ב-48 שווקים בכל העולם.

אודות EatWith

EatWith היא פלטפורמה חברתית המחברת בין אנשים ברחבי העולם דרך חוויות של אירוח קולינרי ייחודי. החברה הוקמה בשנת 2013 על ידי גיא מיכלין ושמר שוורץ. ב- 2014 העתיקו עצמם מישראל לסן פרנסיסקו ומשם מתנהלת החברה עד היום. בישראל, מנהלת את הפעילות נועם קלינגר . השוק בישראל הוא מהענפים בעולם והקהל הישראלי מגיב בהתלהבות רבה. בישראל פועלים היום למעלה מ- 50 מארחים, ואלפי אורחים מגיעים לארוחות  השונות. המגמה המרגשת ביותר שנראית בישראל היא אורחים חוזרים שמאמצים את הרעיון וסקרנים לנסות עוד ועוד ארוחות.

בין אם אתם מגלים מחדש את עיר מגוריכם או נוסעים ליעד חדש, EatWith מספקת גישה קלה ונוחה לסצנת האוכל המקומית ומאפשרת לכם להכיר אנשים יצירתיים, פתוחים ומעניינים. בנוסף EatWith מייצרת אפשרויות כלכליות ליזמים קולינריים שרוצים לחלוק את האהבה שלהם לאוכל ולהתפרנס מכישוריהם. לקבלת פרטים נוספים, אתם מוזמנים לבקר באתר: www.eatwith.com.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות