<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > היי טק > יזמות > פארסוניק, חברת סטרטאפ של NGT3 בנצרת גייסה 1.6 מיליון דולר

פארסוניק, חברת סטרטאפ של NGT3 בנצרת גייסה 1.6 מיליון דולר

 

exlicer2 המכשיר, בצורת מסרק, שפיתחה פארסוניק, מיועד להשמדת כינים וביצי כינים תוך דקות ספורות, באמצעות גלי אולטרסאונד וללא שימוש בכימיקלים מזיקים;

 החברה מעריכה כי המכשיר יהיה מוכן לייצור המוני תוך כשנה

 קרן NGT3 מנצרת, שבבעלותה חממה טכנולוגית יהודית-ערבית בתחום מדעי החיים, מודיעה כי פארסוניק (ParaSonic), חברת הסטרטאפ של החממה, השלימה מהלך גיוס ראשון, בהיקף של 1.6 מיליון דולר, ממשקיע אמריקאי פרטי. בפארסוניק הושקעו מאז הקמתה שלושה מיליון שקלים על ידי NGT3 והמדען הראשי במשרד הכלכלה.

פארסוניק פיתחה מכשיר מהפכני להשמדת כינים וביצי כנים באמצעות גלי אולטרסאונד וללא שימוש בכימיקלים מזיקים. מדובר במכשיר בצורת מסרק המיועד לשימוש ביתי, אשר קוטל את הכינים והביצים שלהן בו-זמנית ובתוך דקות ספורות, בפעולת סירוק פשוטה וחד-פעמית.

זהר גנדלר, מנכ"ל NGT3 : "פארסוניק היא ה-Game Changer שיביא לצרכנים בכל העולם מהפיכה אמתית בהתמודדות עם תופעת הכינים, זאת באמצעות מכשיר פורץ דרך, ידידותי לסביבה (טכנולוגיה ירוקה), מהיר ויעיל. פארסוניק השכילה לפתח טכנולוגיה ייחודית תוך הבנת הצורך בשוק, כאשר היא נעזרת

דוד תבור

דוד תבור

במעטפת העסקית החזקה של  NGT3. אנו בטוחים כי תביא לפריצת דרך בטיפול בבעיה המטרידה מאוד הורים וילדים ברחבי העולם".

פארסוניק הוקמה על בסיס פטנט של היזמת מור כהן ומנוהלת על ידי דוד תבור, לשעבר מנכ"ל של מספר חברות, בהן החברות קיור מדיקל, הדס ופלורינקס שנרכשה בשנה שעברה על ידי קולגייט העולמית. תבור הנו אל"מ במיל' ומפקד טייסת קרב בחיל האוויר לשעבר.

תבור: "ההון שגויס יאפשר לנו להתקדם במאמצי הפיתוח; להגן ואף להרחיב את תשתית הידע המוגן בפטנטים ולהשלים ניסויים קליניים. להערכתנו, נגיע למוצר מוכן לייצור ושיווק המוני תוך כשנה. שוקי היעד יהיו  בתחילה  ארה"ב, אירופה, ישראל ואסיה – מקומות בהם התגלה כבר שהכינים פיתחו עמידות  מפני החומרים הכימיים שבשימוש".

תופעת הכינים מהווה אתגר עולמי, כאשר רק בארה"ב סובלים ממנה כ -12 מיליון ילדים ומבוגרים מדי שנה. הטיפולים הקיימים בשוק מבוססים ברובם על חומרי הדברה כימיים אשר הכינים מפתחות להן עמידות במשך הזמן. בנוסף, חומרים אלה אינם פועלים מיידית על ביצי הכינים ולכן יש צורך בטיפולים חוזרים עד לסיום תהליך בקיעת כל הביצים. כמוכן, טיפול בחומרים כימיים ידוע כגורם לתופעות לוואי של גירוי העור ואלרגיות בקרקפת.

אודות  NGT3

exlicerNGT3 הינה קרן הון סיכון, בעלת זיכיון של המדען הראשי במשרד הכלכלה לפעול כחממה טכנולוגית בתחום מדעי החיים. NGT3 משקיעה בחברות סטארט-אפ טכנולוגיות רפואיות בשלבים הראשוניים שלהן ומעניקה להן תמיכה מסיבית. התמיכה כוללת, מעבר להשקעה הכספית, צוות מקצועי מנוסה המלווה את החברות מיום הקמתן בכל התחומים; משפטי וכספי, שיווקי, פיתוח עסקי ושותפויות, גיוסי הון וכמובן ליווי בפיתוח הטכנולוגי של המוצר וקידומו. גיוסי ההון ושותפויות האסטרטגיות מושגות תוך הישענות על הקשרים והניסיון העשיר של המנהלים והשותפים ב- NGT3. החזון של NGT3 מבוסס על שלוש זרועות: (1) השקעה ובניית ערך לחברות סטארט-טכנולוגיות רפואיות צעירות; (2) השגת תשואה כספית גבוהה למשקיעים; (3) אג'נדה חברתית המבוססת על שיתופי פעולה בין יהודים וערבים. ל – NGT3 בסיס משקיעים איתן, כולל שותפים ומנהלים, בעלי מוניטין מוכח וניסיון עשיר ביותר, מארה"ב, ספרד וישראל.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות